CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
18.05.2018

Шановні Клієнти! Повідомляємо, що на виконання положень закону України "Про банки і банківську діяльність", закону України "Про внесення змін до деяких законів України щодо створення та ведення Кредитного реєстру Національного банку України та вдосконалення процесів управління кредитними ризиками банків" (надалі по тексту "Закон"), ПАТ "УКРСОЦБАНК" передав інформацію до Кредитного реєстру Національного банку України, про клієнтів банку та кредитні операцій (перелік яких наведено у частині першій статті 49 закону України "Про банки і банківську діяльність"), зобов'язання за якими не виконані клієнтами у повному обсязі або зобов'язання за якими не припинені на момент набрання чинності Законом і сума заборгованості за такими кредитними операціями (за основною сумою та відсотками) дорівнює або перевищує 100 розмірів мінімальних заробітних плат (327 300,00 гривень або еквівалент цієї суми в іноземній валюті за офіційним курсом Національного банку України, станом на 01.04.2018 р.).

Вищенаведену інформацію банк передав у строки, в обсязі на умовах та у порядку, передбаченому законом України "Про банки і банківську діяльність" і положенням "Про Кредитний реєстр Національного банку України", яке затверджене Постановою Правління Національного банку України від 04 травня 2018 року N 50.

В подальшому, банк, з визначеною чинним законодавством України періодичністю та за умови, що кредитна операція відповідатиме критеріям, наведеним вище, здійснюватиме систематичну передачу  наведеної вище інформації до Кредитного реєстру Національного банку України та її здійснюватиме оновлення у вказаному реєстрі.

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
332 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у мережах України безкоштовні.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Для міжнародних дзвінків та дзвінків у межах України.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення