CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

ПАТ "Укрсоцбанк", UniCredit Bank™, спільно із ПрАТ СК "Кардіф" запровадив інноваційну програму фінансового захисту для власників авто

04.04.2013

ПАТ "Укрсоцбанк", який працює під торговою маркою UniCredit Bank, спільно із страховою компанією "Кардіф" впровадив інноваційну на ринку України програму фінансового захисту GAP (Guaranteed Asset Protection - Гарантія збереження вартості автомобіля) для клієнтів Банку, які оформлятимуть кредит в ПАТ "Укрсоцбанк" на купівлю нового автомобіля.

Умови страхування:

  • Вартість страхування за програмою складає 0,99% від початкової вартості автомобіля.
  • Програма покриває можливі втрати, коли страхової виплати по договору КАСКО недостатньо для відшкодування повної вартості нового автомобіля у випадку його викрадення або повної конструктивної загибелі, адже за перші 3 роки авто втрачає до 30% своєї вартості.
  • Страхова сума складає до 10 000 євро та розраховується як 20% від початкової вартості автомобіля.

Переваги страхування:

  • Можливість придбати новий автомобіль замість втраченого.
  • Уникнення значних фінансових втрат.
  • Погашення заборгованості перед банком.

Ольга Шостак, начальник Управління заощаджень та платежів ПАТ "Укрсоцбанк", UniCredit Bank™, коментуючи запуск нової програми страхування, сказала: "Клієнтоорієнтованість - це один з основних принципів роботи команди Укрсоцбанку. Ми ретельно досліджували настрій споживачів, перш ніж почати працювати над цим інноваційним в Україні страховим продуктом. Новина про те, що 42% власників договорів КАСКО зацікавилися страхуванням GAP, нас надихнула. Тому, сьогодні ми раді надати нашим клієнтам цю нову послугу і сподіваємося на позитивний зворотний зв'язок від споживачів".

Більш детальну та повну інформацію щодо даної програми страхування Ви можете отримати у будь-якому відділені ПАТ "Укрсоцбанк" або на сторінці сайту.

 

ДОВІДКА

Укрсоцбанк – український банк з 28-річною історією, що завжди був та залишається одним з лідерів ринку за обсягами активів, кредитних та депозитних портфелів, кількістю клієнтів, відділень та банкоматів.

Укрсоцбанк входить до приватної інвестиційної холдингової групи ABH Holdings S.A. (ABHH) зі штаб-квартирою у Люксембурзі. АВНН має інвестиції у фінансові установи в Україні, Білорусі, Російській Федерації, Казахстані та Нідерландах, а також представництва на Кіпрі та у Великобританії. До активів АВНН в Україні також входить АТ "Альфа-Банк" (Україна).

Наразі група ABH Holdings S.A. проводить консолідацію активів в Україні, що призведе до створення на базі АТ "Альфа-Банк" (Україна) найбільшого приватного банку в країні. Вдалий синтез та синергія двох фінустанов групи сприятиме підвищенню рівня технологій, якості сервісу для клієнтів, а також зниженню вартості та розширенню спектру послуг.


Соціальні мережі:

facebook.com


 

Прес-служба Укрсоцбанк

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Дзвінки по Україні та з-за кордону за стандартними тарифами.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення