CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

Спостережна Рада ПАТ "Укрсоцбанк", UniCredit Bank™, повідомляє про скликання Загальних Зборів Акціонерів ПАТ "Укрсоцбанк"

03.04.2013

Спостережна Рада ПАТ "Укрсоцбанк" (код за ЄДРПОУ 00039019, місцезнаходження 03150, м. Київ, вул. Ковпака, 29), який працює під торговою маркою UniCredit Bank, оголошує про скликання Загальних Зборів Акціонерів банку, які призначено на 23 квітня 2013 року на 12:00 годину. Збори будуть проводитись за адресою: Україна, 01023, м. Київ, вул. Госпітальна, 12, "Президент Готель", Центральний вхід, 2-й поверх, зал "Європейський".

Порядок денний Загальних Зборів Акціонерів ПАТ "Укрсоцбанк", UniCredit Bank™:

1. Обрання лічильної комісії річних Загальних зборів акціонерів ПАТ "Укрсоцбанк".
2. Обрання голови та секретаря річних Загальних зборів акціонерів ПАТ "Укрсоцбанк".
3. Затвердження регламенту річних Загальних зборів акціонерів ПАТ "Укрсоцбанк".
4. Затвердження звіту Правління ПАТ "Укрсоцбанк" про виконання основних напрямів діяльності ПАТ "Укрсоцбанк", запланованих на 2012 рік, та визначення основних напрямів діяльності ПАТ "Укрсоцбанк" на 2013 рік.
5. Затвердження звіту та висновків Ревізійної Комісії ПАТ "Укрсоцбанк" про результати фінансово-господарської діяльності ПАТ "Укрсоцбанк" за 2012 рік.
6. Затвердження звіту Спостережної Ради ПАТ "Укрсоцбанк" за 2012 рік.
7. Затвердження висновків зовнішнього аудитора про результати фінансово-господарської діяльності ПАТ "Укрсоцбанк" за 2012 рік та заходів за результатами розгляду вищезазначених висновків.
8. Затвердження висновків зовнішнього аудитора про консолідовані результати фінансово-господарської діяльності ПАТ "Укрсоцбанк" за 2012 рік, включаючи його дочірні підприємства, та заходів за результатами розгляду вищезазначених висновків.
9. Затвердження фінансового звіту та результатів діяльності ПАТ "Укрсоцбанк" за 2012 рік.
10. Затвердження консолідованого фінансового звіту та результатів діяльності ПАТ "Укрсоцбанк" за 2012 рік, включаючи його дочірні підприємства.
11. Затвердження порядку розподілу прибутку ПАТ "Укрсоцбанк" за 2012 рік. Прийняття рішення щодо виплати дивідендів та затвердження їх розміру.
12. Дострокове припинення повноважень членів Спостережної Ради ПАТ "Укрсоцбанк".
13. Про кількісний склад Спостережної Ради ПАТ "Укрсоцбанк".
14. Обрання членів Спостережної Ради ПАТ "Укрсоцбанк".
15. Обрання голови Спостережної Ради ПАТ "Укрсоцбанк".
16. Затвердження умов цивільно-правових договорів для укладення з головою та іншими членами Спостережної Ради ПАТ "Укрсоцбанк". Обрання уповноважених осіб для підписання цих договорів. Встановлення розміру винагороди голови та інших членів Спостережної Ради ПАТ "Укрсоцбанк".
17. Внесення змін до Положення про Загальні збори акціонерів Публічного акціонерного товариства "УКРСОЦБАНК" шляхом затвердження його нової редакції.
18. Внесення змін до Положення про Спостережну Раду Публічного акціонерного товариства "УКРСОЦБАНК" шляхом затвердження його нової редакції.
19. Внесення змін до Положення про Правління Публічного акціонерного товариства "УКРСОЦБАНК" шляхом затвердження його нової редакції.
20. Внесення змін до Положення про Ревізійну Комісію Публічного акціонерного товариства "УКРСОЦБАНК" шляхом затвердження його нової редакції.

Реєстрація учасників річних Загальних зборів акціонерів ПАТ "Укрсоцбанк" (далі – Збори акціонерів банку) буде здійснюватись 23 квітня 2013 року за місцем проведення Зборів акціонерів банку з 09:30 до 11:30 год. (за київським часом).

Для реєстрації учасникам Зборів акціонерів банку необхідно мати паспорт, а також документи, які підтверджують їх повноваження:

для керівника акціонера банку – юридичної особи – завірені печаткою юридичної особи витяг із статуту та документи, що підтверджують його обрання (призначення) на посаду керівника;
для інших представників акціонера – паспорт та оформлену і посвідчену згідно з чинним законодавством України довіреність на право участі та голосування на Зборах акціонерів банку.

Перелік акціонерів, які мають право на участь у Зборах акціонерів банку, буде складено станом на 24-у годину 17 квітня 2013 року.

З документами (матеріалами), необхідними для прийняття рішень з питань порядку денного Зборів акціонерів банку, акціонери можуть ознайомитися, починаючи з 22 березня 2013 року до 23 квітня 2013 року, за адресою: 03150, м. Київ, вул. Ковпака, 29, кім. 405, у робочі дні тижня з 15:00 до 18:00 години, а в день проведення Зборів акціонерів банку – 23 квітня 2013 року – за місцем їх проведення. Документи (матеріали) та проекти рішень з питань порядку денного Зборів акціонерів банку, надаються акціонеру для ознайомлення на підставі його письмового запиту, отриманого Правлінням ПАТ "Укрсоцбанк" не пізніше, ніж за 2 (два) робочі дні до дати ознайомлення. Документи для ознайомлення надаються в паперовому вигляді.

В день проведення Зборів акціонерів банку документи (матеріали) надаються акціонеру для ознайомлення за місцем проведення Зборів акціонерів банку без попереднього письмового запиту.

Відповідальна особа за порядок ознайомлення акціонерів з документами (матеріалами) – голова Правління ПАТ "Укрсоцбанк" Тимонькін Борис Владиславович; відповідальний виконавець – начальник відділу формування статутного капіталу та роботи з акціонерами банку управління загально-правової підтримки юридичного департаменту ПАТ "Укрсоцбанк" Рубанко Олена Олексіївна. Телефон для довідок: +38 (044) 205-45-46/48.

Основні показники фінансово-господарської діяльності ПАТ "Укрсоцбанк"
згідно фінансової звітності, складеної у відповідності до МСФЗ (тис. грн.)

 

ДОВІДКА

Укрсоцбанк – український банк з 28-річною історією, що завжди був та залишається одним з лідерів ринку за обсягами активів, кредитних та депозитних портфелів, кількістю клієнтів, відділень та банкоматів.

Укрсоцбанк входить до приватної інвестиційної холдингової групи ABH Holdings S.A. (ABHH) зі штаб-квартирою у Люксембурзі. АВНН має інвестиції у фінансові установи в Україні, Білорусі, Російській Федерації, Казахстані та Нідерландах, а також представництва на Кіпрі та у Великобританії. До активів АВНН в Україні також входить АТ "Альфа-Банк" (Україна).

Наразі група ABH Holdings S.A. проводить консолідацію активів в Україні, що призведе до створення на базі АТ "Альфа-Банк" (Україна) найбільшого приватного банку в країні. Вдалий синтез та синергія двох фінустанов групи сприятиме підвищенню рівня технологій, якості сервісу для клієнтів, а також зниженню вартості та розширенню спектру послуг.


Соціальні мережі:

facebook.com


 

Прес-служба Укрсоцбанк

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Дзвінки по Україні та з-за кордону за стандартними тарифами.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення