CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

Борис Тимонькін, голова Правління ПАТ "Укрсоцбанк", UniCredit Bank™, - один з "Кращих ТОП-менеджерів Банку"

28.03.2013

За результатами рейтингу "Кращі ТОП-менеджери Банку", проведеному газетою "Комерсант-Україна", Борис Тимонькін, голова Правління ПАТ "Укрсоцбанк", UniCredit Bank™, увійшов до п’ятірки кращих ТОП-менеджерів у банківському бізнесі у 2012 році.

Борис Тимонькін посів четверте місце з десяти наявних у рейтингу, ще раз підтвердивши, що відданість улюбленій справі та кропітлива робота приносять позитивні результати. Номінація "Кращі ТОП-менеджери Банку" була складовою частиною загального рейтингу "50 провідних банків України", який щорічно проводить поважне видання "Комерсант-Україна".

Визначення "Кращих ТОП-менеджерів Банку" базувалося виключно на оцінці представників банків, які взяли участь у анкетуванні дослідження "50 провідних банків України" за діяльність у 2012 році. Номінантами виступали лише перші керівники фінансових установ. Загалом до номінації було включено 36 банкірів. При визначенні кращого Топ-менеджера враховувались як загальна кількість голосів, так і якісні показники діяльності очолюваного банку – приріст активів за рік та фінансовий результат.

 

ДОВІДКА

Укрсоцбанк – український банк з 28-річною історією, що завжди був та залишається одним з лідерів ринку за обсягами активів, кредитних та депозитних портфелів, кількістю клієнтів, відділень та банкоматів.

Укрсоцбанк входить до приватної інвестиційної холдингової групи ABH Holdings S.A. (ABHH) зі штаб-квартирою у Люксембурзі. АВНН має інвестиції у фінансові установи в Україні, Білорусі, Російській Федерації, Казахстані та Нідерландах, а також представництва на Кіпрі та у Великобританії. До активів АВНН в Україні також входить АТ "Альфа-Банк" (Україна).

Наразі група ABH Holdings S.A. проводить консолідацію активів в Україні, що призведе до створення на базі АТ "Альфа-Банк" (Україна) найбільшого приватного банку в країні. Вдалий синтез та синергія двох фінустанов групи сприятиме підвищенню рівня технологій, якості сервісу для клієнтів, а також зниженню вартості та розширенню спектру послуг.


Соціальні мережі:

facebook.com


 

Прес-служба Укрсоцбанк

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Дзвінки по Україні та з-за кордону за стандартними тарифами.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення