CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

ПАТ "Укрсоцбанк", UniCredit Bank™, оголошує про закінчення акції "Врятуй маленьке життя"

27.03.2013

ПАТ "Укрсоцбанк", який працює під торговою маркою UniCredit Bank, завершив благодійну акцію "Врятуй маленьке життя", яка проходила спільно із Фондом Олени Пінчук "АНТИСНІД" та була спрямована на допомогу ВІЛ-інфікованим дітям.

Благодійна акція "Врятуй маленьке життя" проходила з 28 лютого по 17 березня 2013 року. Протягом перебігу спільної соціальної ініціативи було зібрано 13 880 грн. за допомоги 426 небайдужих учасників. Усі зібрані кошти будуть гарантовано перераховані у Фонд Олени Пінчук "АНТИСНІД" на підтримку немовлят з позитивним статусом імунодефіциту на користь дитячої реанімації пологового будинку №4 міста Києва.

Слід відзначити, що благодійна акція проводилася через сайт компанії "КупиСкидку", де кожен небайдужий міг зробити всій внесок у порятунок маленьких життів. Для того, щоб стати одним з меценатів необхідно було відвідати спеціальну сторінку благодійної ініціативи "Врятуй маленьке життя", придбати купон на суму 10, 50, 100 або 200 гривень, який і виступав у якості персональної пожертви. Кількість внесків у вигляді купонів не обмежувалась.

Додатковим бонусом для всіх меценатів була можливість безкоштовно обміняти купон на благодійну мульти-брендову картку U-card* від ПАТ "Укрсоцбанк", UniCredit Bank™.

В свою чергу, компанія "КупиСкидку" надала чудову можливість усім учасникам благодійної акції "Врятуй маленьке життя", які отримали та активували картку U-card до 22.03.13, автоматично взяти участь у розіграші сучасного гаджету – IPhone 5.

За результатами розіграшу від компанії "КупиСкидку", який відбувся сьогодні, 27 березня 2013 року, переможцем та щасливим власником спеціального подарунку – смартфону IPhone 5 – стала СТАРОСТЕНКО ЮЛІЯ ЯРОСЛАВІВНА.

ПАТ "Укрсоцбанк", UniCredit Bank™, щиро вітає перможця, СТАРОСТЕНКО ЮЛІЮ ЯРОСЛАВІВНУ, а також виражає подяку усім небайдужим учасникам соціальної ініціативи "Врятуй маленьке життя", які долучились до порятунку немовлят.

* Благодійна карта U-Card – міжнародна платіжна карта системи VISA зі спеціально розробленим дизайном у білому кольорі. Карта дозволить збирати бонуси за покупки в мережах магазинів-партнерів Банку і самостійно перераховувати частково або всі отримані бонуси, які будуть конвертовані у грошовий еквівалент, на благодійність. Зібрані кошти будуть спрямовані на безпосередню допомогу людям, життя яких торкнулась епідемія ВІЛ/СНІДу. Благодійна карта U-Card – спільний проект ПАТ "Укрсоцбанк", UniCredit Bank™, та Фонду Олени Пінчук "АНТИСНІД".

 

ДОВІДКА

Укрсоцбанк – український банк з 28-річною історією, що завжди був та залишається одним з лідерів ринку за обсягами активів, кредитних та депозитних портфелів, кількістю клієнтів, відділень та банкоматів.

Укрсоцбанк входить до приватної інвестиційної холдингової групи ABH Holdings S.A. (ABHH) зі штаб-квартирою у Люксембурзі. АВНН має інвестиції у фінансові установи в Україні, Білорусі, Російській Федерації, Казахстані та Нідерландах, а також представництва на Кіпрі та у Великобританії. До активів АВНН в Україні також входить АТ "Альфа-Банк" (Україна).

Наразі група ABH Holdings S.A. проводить консолідацію активів в Україні, що призведе до створення на базі АТ "Альфа-Банк" (Україна) найбільшого приватного банку в країні. Вдалий синтез та синергія двох фінустанов групи сприятиме підвищенню рівня технологій, якості сервісу для клієнтів, а також зниженню вартості та розширенню спектру послуг.


Соціальні мережі:

facebook.com


 

Прес-служба Укрсоцбанк

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Дзвінки по Україні та з-за кордону за стандартними тарифами.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення