CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

UniCredit вимкне світло у рамках ініціативи "Година Землі 2013"

22.03.2013

UniCredit знову візьме участь у ініціативі WWF з метою покращення рівню обізнаності, щодо кліматичних змін.

23 березня 2013 року група UniCredit візьме участь у заході "Година Землі", міжнародному заході WWF (Всесвітній фонд природи), у рамках якого організація вимкнене світло у 74-ти представницьких будівлях UniCredit у 13 країнах Європи на 60 хвилин з 20.30 до 21:30 за місцевим часом для того, щоб символічно продемонструвати відданість UniCredit боротьбі зі зміною клімату та наголосити на необхідності зменшення викидів парникових газів.

Кліматичні зміни – це одна з найсерйозніших змін, з якими стикався світ. Їх ефект у 2012 році був практично загрозливим: масове зменшення Арктичного літнього льодового масиву та збільшення посух, повеней, а також поява екстремальних метеорологічних явищ, які представляють загрозу для екосистем та життя мільйонів людей. Згідно з прогнозом, 2013 рік може стати одним з найспекотніших років за всю історію. Відповідальність за такий драматичний сценарій лежить в основному на людині через глобальні викиди, рівень яких постійно збільшується, та концентрацію CO2 у атмосфері, яка досягла рекордного показника - 395 частин на мільйон у січні 2013 року.

Підтримуючи ініціативу "Година Землі", UniCredit сподівається продемонструвати "видимий" знак своєї відданості боротьбі з загрозою значних змін навколишнього середовища, що наразі відбуваються. Питання відповідальності за ситуацію, що склалася, поділяють не лише екологічні організації, а й відомі вчені та такі важливі міжнародні організації як World Bank, International EnergyAgency, World Economic Forum і не в останню чергу Президент Сполучених Штатів Америки, Барак Обама, який заклав боротьбу проти глобального потепління у найважливіші пріоритети його другого терміну на посаді.

Участь UniCredit у "Годині Землі" є частиною більш широкої стратегії еко-відповідальності. Банк поставив перед собою за мету зменшити викиди CO2 у навколишнє середовище до 30% до 2020 року: першим кроком на шляху до цієї мети стало будівництво нового головного офісу Банку з використанням технологій, які призведуть до економії електроенергії на 22,5%, до зменшення на 37,3% споживання питної води у будівлях, до 100% використання дощової води, до 93% утилізації відходів будівництва, до використання 20,5% утилізованих будівельних матеріалів та 41% будівельних матеріалів місцевого виробництва.

UniCredit також буде пропагувати інші ініціативи WWF у рамках проекту "Година Землі" на своєму веб-сайті www.unicreditgroup.eu, включаючи поширення інформації про віртуальну платформу "I will if you will", доступну на веб-сайті www.wwf.it/oradellaterra. Використовуючи віртуальну платформу широка громадскість, представники бізнес кіл та знаменитості зі всього світу зможуть приєднатися або запустити нові "виклики стійкого розвитку" для того, щоб стимулювати людей змінити їх щоденні звички та, у той же час, досягти важливих переваг для оточуючого середовища.

Переглянути перелік країн UniCredit та адреси будівель, які приймають участь у "Годині Землі"

 

ДОВІДКА

Укрсоцбанк – український банк з 28-річною історією, що завжди був та залишається одним з лідерів ринку за обсягами активів, кредитних та депозитних портфелів, кількістю клієнтів, відділень та банкоматів.

Укрсоцбанк входить до приватної інвестиційної холдингової групи ABH Holdings S.A. (ABHH) зі штаб-квартирою у Люксембурзі. АВНН має інвестиції у фінансові установи в Україні, Білорусі, Російській Федерації, Казахстані та Нідерландах, а також представництва на Кіпрі та у Великобританії. До активів АВНН в Україні також входить АТ "Альфа-Банк" (Україна).

Наразі група ABH Holdings S.A. проводить консолідацію активів в Україні, що призведе до створення на базі АТ "Альфа-Банк" (Україна) найбільшого приватного банку в країні. Вдалий синтез та синергія двох фінустанов групи сприятиме підвищенню рівня технологій, якості сервісу для клієнтів, а також зниженню вартості та розширенню спектру послуг.


Соціальні мережі:

facebook.com


 

Прес-служба Укрсоцбанк

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Дзвінки по Україні та з-за кордону за стандартними тарифами.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення