CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

Укрсоцбанк виступив у підтримку всеукраїнської екологічної акції «Зробимо Україну чистою»

14.04.2011

16 квітня 2011 року відбудеться всеукраїнська екологічна акція «Зробимо Україну чистою», яка проходитиме в рамках міжнародного екологічного руху “Let’s do it”.

Проблема екологічного стану України стосується кожного. Укрсоцбанк вирішив залучитись до ініціативи «Зробимо Україну чистою» та надати їй інформаційну підтримку. 16 квітня 2011 року з 11 до 14 години тисячі людей, серед яких будуть і відомі особистості , в усіх областях України разом очистять від сміття парки, сквери та ліси.

Екологічні акції “Let’s do it” з масового прибирання міст проводяться з 2008-го року. Особливість таких акцій полягає в тому, що у визначений день по всій країні збираються десятки, а то й сотні тисяч волонтерів, які протягом кількох годин прибирають величезну кількість сміття у парках, зелених зонах та лісах своєї країни. За ці кілька годин звичайні люди об’єднавшись, роблять те, на що державі знадобилося б кілька років.

Кожен може долучитись до акції. Для отримання більш детальної інформації стосовно вже існуючих команд та територій для прибирання звертайтесь до координатора проекту по м. Києву Валерію, тел. +38 067 457 70 88.

ДОВІДКА

Укрсоцбанк – український банк з 28-річною історією, що завжди був та залишається одним з лідерів ринку за обсягами активів, кредитних та депозитних портфелів, кількістю клієнтів, відділень та банкоматів.

Укрсоцбанк входить до приватної інвестиційної холдингової групи ABH Holdings S.A. (ABHH) зі штаб-квартирою у Люксембурзі. АВНН має інвестиції у фінансові установи в Україні, Білорусі, Російській Федерації, Казахстані та Нідерландах, а також представництва на Кіпрі та у Великобританії. До активів АВНН в Україні також входить АТ "Альфа-Банк" (Україна).

Наразі група ABH Holdings S.A. проводить консолідацію активів в Україні, що призведе до створення на базі АТ "Альфа-Банк" (Україна) найбільшого приватного банку в країні. Вдалий синтез та синергія двох фінустанов групи сприятиме підвищенню рівня технологій, якості сервісу для клієнтів, а також зниженню вартості та розширенню спектру послуг.


Соціальні мережі:

facebook.com


 

Прес-служба Укрсоцбанк

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Дзвінки по Україні та з-за кордону за стандартними тарифами.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення