CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

ПАТ "Укрсоцбанк", UniCredit Bank™, виступив у підтримку проекту "Людина року"

22.03.2013

ПАТ "Укрсоцбанк", UniCredit Bank™, підтримав прибуття легендарного співака Тото Кутуньо на урочисту церемонію нагородження "Людина року", яка відбудеться 23 березня у Національному палаці мистецтв "Україна".

Загальнонаціональна програма "Людина року" має чималий вплив на позитивний розвиток суспільного життя. Проект був започаткований на п'ятому році незалежності України. Але й нині, як і 16 років по тому, він залишається затребуваним суспільством, тому що базується на одвічних гуманістичних цінностях - утвердженні національної гідності, глибокої поваги до Людини-творця, будівничого, патріота. З кожним новим етапом розвитку загальнонаціонального проекту – програми "Людина року", до плеяди її лауреатів додаються нові славетні імена тих, хто творить новітню історію України, працює на її позитивний імідж і авторитет у міжнародному співтоваристві.

Символом Програми "Людина року" став життєдайний вогонь Прометея, що символізує невгасиме прагнення Людини досягти високої мети. Вогонь на долоні Прометея – символ, матеріальне втілення божественних знань та вмінь, які були передані Прометеєм від Богів до людей. Нагорода "Прометей-Престиж" – це визнання найвищих досягнень Особистості у професійній та суспільній сферах життя, відзнака неординарності, таланту, харизми та здатності вести за собою, бути флагманом у своїй справі.

Борис Тимонькін, голова правління ПАО "Укрсоцбанк", UniCredit Bank™: "Україна завжди відрізнялась великою кількістю видатних діячів. І проект робить значну справу шануючи тих, хто робить свій особистий внесок у майбутнє країни та творить її історію. Безумовно, вміння радіти за своїх талановитих співвітчизників та здатність наслідувати тільки найкраще, і усвідомлювати необхідність власного розвитку говорить про великий крок уперед. І проекти, які викликають у людей бажання ставати на новітній шлях, або продовжувати рух у обраному гідному напрямку, варті того, щоб їх підтримувати".

У цей урочистий день громадяни Україна вітають тих, хто долучився до життєдайного, невичерпного джерела Прометеєва вогню, і власним талантом та працею, знаннями і розумом отримує значимі перемоги в житті і професійно-суспільній діяльності.

 

ДОВІДКА

Укрсоцбанк – український банк з 28-річною історією, що завжди був та залишається одним з лідерів ринку за обсягами активів, кредитних та депозитних портфелів, кількістю клієнтів, відділень та банкоматів.

Укрсоцбанк входить до приватної інвестиційної холдингової групи ABH Holdings S.A. (ABHH) зі штаб-квартирою у Люксембурзі. АВНН має інвестиції у фінансові установи в Україні, Білорусі, Російській Федерації, Казахстані та Нідерландах, а також представництва на Кіпрі та у Великобританії. До активів АВНН в Україні також входить АТ "Альфа-Банк" (Україна).

Наразі група ABH Holdings S.A. проводить консолідацію активів в Україні, що призведе до створення на базі АТ "Альфа-Банк" (Україна) найбільшого приватного банку в країні. Вдалий синтез та синергія двох фінустанов групи сприятиме підвищенню рівня технологій, якості сервісу для клієнтів, а також зниженню вартості та розширенню спектру послуг.


Соціальні мережі:

facebook.com


 

Прес-служба Укрсоцбанк

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Дзвінки по Україні та з-за кордону за стандартними тарифами.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення