CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

Визначено переможців першого етапу акції "Сплачуйте з Visa - вигравайте з Visa!"

01.03.2013

Шановні клієнти!

12 лютого відбувся перший розіграш по акції "Сплачуйте з Visa - вигравайте з Visa!", яка проводиться компанією Visa з 1 грудня 2012 року по 31 травня 2013 року.

В рамках першого етапу Акції було визначено 13 переможців – клієнтів UniCredit Bank (ПАТ "Укрсоцбанк"), які отримають грошові сертифікати номіналом 1000,00 грн. для придбання товарів в торговельній мережі "Фуршет".

Ними стали:

 • Мозирко А.А.
 • Москаленко А.В.
 • Тімченко С.О.
 • Нещерет О.М.
 • Хмілевська О.П.
 • Шевчик В.В.
 • Степаненко О.С.
 • Шабанов Д.С.
 • Махрінська Т.О.
 • Кірушка Ю.В.
 • Роговик І.І.
 • Губар Г.М.
 • Верзилова О.Ф.

Наступний розіграш відбудеться 12 квітня 2013 року. Третій та фінальний розіграш, на якому будуть визначатись власники головних призів – п'яти подорожей до моря – відбудеться 13 червня 2013 року.

З більш детальною інформацією Ви можете ознайомитись на сайті компанії Visa за адресою: www.visa.com.ua

Вітаємо наших переможців та запрошуємо кожного прийняти участь в акції і отримати цінні призи!

Довідка: Для участі в акції Держателю Картки Visa необхідно в період з 1 грудня 2012 року по 31 травня 2013 року (включно) здійснити з використанням картки Visa хоча б одну безготівкову операцію з оплати товарів/робіт/послуг на будь-яку суму у торгово-сервісних підприємствах, пристроях самообслуговування або з використанням мережі Інтернет. Чим більше операцій Ви здійснюєте, тим вищі Ваші шанси виграти один з призів, або головний приз Акції – одну із 5-ти путівок до моря. Один Учасник Акції може виграти тільки один приз в рамках одного розіграшу.

 

ДОВІДКА

Укрсоцбанк – український банк з 28-річною історією, що завжди був та залишається одним з лідерів ринку за обсягами активів, кредитних та депозитних портфелів, кількістю клієнтів, відділень та банкоматів.

Укрсоцбанк входить до приватної інвестиційної холдингової групи ABH Holdings S.A. (ABHH) зі штаб-квартирою у Люксембурзі. АВНН має інвестиції у фінансові установи в Україні, Білорусі, Російській Федерації, Казахстані та Нідерландах, а також представництва на Кіпрі та у Великобританії. До активів АВНН в Україні також входить АТ "Альфа-Банк" (Україна).

Наразі група ABH Holdings S.A. проводить консолідацію активів в Україні, що призведе до створення на базі АТ "Альфа-Банк" (Україна) найбільшого приватного банку в країні. Вдалий синтез та синергія двох фінустанов групи сприятиме підвищенню рівня технологій, якості сервісу для клієнтів, а також зниженню вартості та розширенню спектру послуг.


Соціальні мережі:

facebook.com


 

Прес-служба Укрсоцбанк

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Дзвінки по Україні та з-за кордону за стандартними тарифами.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення