CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

ПАТ "Укрсоцбанк", UniCredit Bank™, запустив благодійну акцію "Врятуй маленьке життя" разом з Фондом Олени Пінчук "АНТИСНІД"

28.02.2013

28 лютого 2013 року ПАТ "Укрсоцбанк", який працює під торговою маркою UniCredit Bank, стартував з новою благодійною акцією "Врятуй маленьке життя". Благодійна програма проводиться спільно з Фондом Олени Пінчук "АНТИСНІД" та спрямована на допомогу ВІЛ-інфікованим дітям.

Нова спільна соціальна ініціатива орієнтована на підтримку немовлят з позитивним статусом імунодефіциту, шляхом залучення громадськості до збору коштів для дитячої реанімації пологового будинку №4 міста Києва. Благодійна акція проводиться через сайт компанії "КупиСкидку", де кожен небайдужий може зробити всій внесок у порятунок маленьких життів. Для того, щоб стати одним з меценатів необхідно відвідати спеціальну сторінку благодійної ініціативи "Врятуй маленьке життя", придбати купон на суму 10, 50, 100 або 200 гривень, який і стане персональною пожертвою. Кількість внесків у вигляді купонів не обмежується, всі зібрані кошти будуть гарантовано перераховані у Фонд Олени Пінчук "АНТИСНІД".

Додатковим бонусом для всіх меценатів є можливість безкоштовно обміняти купон на благодійну мульти-брендову картку U-card* від ПАТ "Укрсоцбанк", UniCredit Bank™. Кожен учасник акції "Врятуй маленьке життя" може стати власником зазначеного ко-брендового пластику, замовивши доставку карти на будь-яку зручну адресу. Замовлення персональної доставки здійснюється за електронною адресою ov@kupiskidku.com або за наступними номерами телефонів: +38 044 384 00 04, +38 093 045 26 68, +38 066 055 10 80.

В свою чергу, компанія "КупиСкидку" надає чудову можливість всім учасникам благодійної акції "Врятуй маленьке життя", які отримали та активували картку U-card до 22.03.13, взяти участь у розіграші, переможець якого отримає у подарунок сучасний гаджет – IPhone 5. Розіграш відбудеться 27 березня 2013 року.

Ірина Кобильченко, начальник Департаменту корпоративної ідентичності та комунікацій ПАО "Укрсоцбанк", UniCredit Bank™, коментуючи нову спільну благодійну ініціативу Банку та Фонду Олени Пінчук "АНТИСНІД", зазначила: "З моменту заснування ПАТ "Укрсоцбанк" соціальна складова є невід’ємною частиною нашої щоденної діяльності. Щороку Банк підтримує низку проектів, спрямованих на розвиток місцевих громад, спорту, освіти, культури та допомагає незахищеним верствам локального населення. Спільна ініціатива "Врятуй маленьке життя" закликає мешканців нашої країни не бути байдужими до чужого горя, звертає увагу на проблему боротьби зі СНІДом та надає можливість громадянам особисто допомогти хворим діткам, а подекуди і врятувати маленькі життя".

Благодійна акція "Врятуй маленьке життя" триває з 28 лютого 2013 року по 17 березня 2013 року.

* Благодійна карта U-Card – міжнародна платіжна карта системи VISA зі спеціально розробленим дизайном у білому кольорі. Карта дозволить збирати бонуси за покупки в мережах магазинів-партнерів Банку і самостійно перераховувати частково або всі отримані бонуси, які будуть конвертовані у грошовий еквівалент, на благодійність. Зібрані кошти будуть спрямовані на безпосередню допомогу людям, життя яких торкнулась епідемія ВІЛ/СНІДу. Благодійна карта U-Card – спільний проект ПАТ "Укрсоцбанк", UniCredit Bank™, та Фонду Олени Пінчук "АНТИСНІД".

 

ДОВІДКА

Укрсоцбанк – український банк з 28-річною історією, що завжди був та залишається одним з лідерів ринку за обсягами активів, кредитних та депозитних портфелів, кількістю клієнтів, відділень та банкоматів.

Укрсоцбанк входить до приватної інвестиційної холдингової групи ABH Holdings S.A. (ABHH) зі штаб-квартирою у Люксембурзі. АВНН має інвестиції у фінансові установи в Україні, Білорусі, Російській Федерації, Казахстані та Нідерландах, а також представництва на Кіпрі та у Великобританії. До активів АВНН в Україні також входить АТ "Альфа-Банк" (Україна).

Наразі група ABH Holdings S.A. проводить консолідацію активів в Україні, що призведе до створення на базі АТ "Альфа-Банк" (Україна) найбільшого приватного банку в країні. Вдалий синтез та синергія двох фінустанов групи сприятиме підвищенню рівня технологій, якості сервісу для клієнтів, а також зниженню вартості та розширенню спектру послуг.


Соціальні мережі:

facebook.com


 

Прес-служба Укрсоцбанк

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Дзвінки по Україні та з-за кордону за стандартними тарифами.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення