CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

ПАТ "Укрсоцбанк", UniCredit Bank™, впровадив новий тарифний пакет "Аграрій" для клієнтів сегменту мікро- та малого бізнесу

21.02.2013

19 лютого 2013 року ПАТ "Укрсоцбанк", який працює під торговою маркою UniCredit Bank, стартував з новим продуктом для клієнтів сегменту мікро- та малого бізнесу (ММБ) – тарифним пакетом "Аграрій".

Новий тарифний пакет, розроблений фахівцями Банку спеціально для сільско-господарських підприємств, які ведуть активну фінансову діяльність з використанням поточного рахунку, здійснюють близько 25 дебетових платежів на місяць, працюють з використанням готівкових коштів та мають потребу у використанні корпоративної платіжної картки. Тож, скориставшись тарифним пакетом "Аграрій" клієнт отримує повний комплекс продуктів та послуг, які враховують специфіку галузі та відповідають особливостям ведення бізнесу:

  • розрахунково-касове обслуговування на умовах пакету "Аграрій";
  • можливість отримання кредиту на поповнення оборотних коштів на пільгових умовах від 19% річних;
  • знижений розмір комісії за обслуговування та ведення векселя - 5%.

Послуги, що входять до пакету:

  • відкриття поточного рахунку (одного рахунку в національній валюті);
  • ведення поточного рахунку (за платежами в національній валюті);
  • фіксована щомісячна кількість переказів в національній валюті в системі Інтернет-Банкінг (протягом операційного дня) – 25 платежів;
  • абонентська плата за ведення рахунку та обробку електронних банківських документів надісланих засобами системи Інтернет-Банкінг;
  • випуск та розрахунково-касове обслуговування пластикової картки Visa Bussiness/MasterCard Bussiness (не більше 1 діючої картки);
  • прийом готівки для зарахування на рахунок.

Абонентська плата за надання послуг у рамках тарифного пакету "Аграрій" складає 200 гривень на місяць.

Для того щоб дізнатися більш детальну інформацію про тарифний пакет "Аграрій", будь ласка, завітайте на спеціальну сторінку офіційного веб-сайту ПАТ "Укрсоцбанк", UniCredit Bank™.

 

ДОВІДКА

Укрсоцбанк – український банк з 28-річною історією, що завжди був та залишається одним з лідерів ринку за обсягами активів, кредитних та депозитних портфелів, кількістю клієнтів, відділень та банкоматів.

Укрсоцбанк входить до приватної інвестиційної холдингової групи ABH Holdings S.A. (ABHH) зі штаб-квартирою у Люксембурзі. АВНН має інвестиції у фінансові установи в Україні, Білорусі, Російській Федерації, Казахстані та Нідерландах, а також представництва на Кіпрі та у Великобританії. До активів АВНН в Україні також входить АТ "Альфа-Банк" (Україна).

Наразі група ABH Holdings S.A. проводить консолідацію активів в Україні, що призведе до створення на базі АТ "Альфа-Банк" (Україна) найбільшого приватного банку в країні. Вдалий синтез та синергія двох фінустанов групи сприятиме підвищенню рівня технологій, якості сервісу для клієнтів, а також зниженню вартості та розширенню спектру послуг.


Соціальні мережі:

facebook.com


 

Прес-служба Укрсоцбанк

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Дзвінки по Україні та з-за кордону за стандартними тарифами.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення