CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

ПАТ "Укрсоцбанк", UniCredit Bank™, увійшов до Топ-5 банків за рейтингом надійності

14.02.2013

ПАТ "Укрсоцбанк", який працює під торговою маркою UniCredit Bank, був названий одним з п’яти українських банків з найкращими показниками надійності відповідно до рейтингу, проведеному журналом "Деньги". Згідно з рейтингом, ПАТ "Укрсоцбанк", UniCredit Bank™, посів четверте місце серед Топ-50 досліджуваних банків України.

ПАТ "Укрсоцбанк", UniCredit Bank™, отримав індекс надійності в 0.690 пунктів з максимальних 0.821. Такі позитивні результати були досягнуті завдяки ефективній політиці Банку з управління витратами та централізації процесів. До того ж ПАТ "Укрсоцбанк", який працює під торговою маркою UniCredit Bank, є самодостатньою структурою, здатною генерувати прибутки в будь-яких ринкових умовах.

Борис Тимонькін, Голова Правління ПАТ "Укрсоцбанк", UniCredit Bank™, коментуючи результат, зазначив: "Хороший показник. Дуже важливий для банківської установи. Свідчить про стійкість організації, про наявність серйозного баласту. Тобто у разі шторму ми залишаємося на плаву. Крім власних ресурсів у нас є відчутна опора з боку Групи. Зрозуміла і розумна політика акціонерів, правильно заданий курс, зважені рішення... Це дозволяє відчувати себе ще комфортніше і розвиватися. Показник хороший, але завжди є до чого прагнути, і що вдосконалювати. Будемо розширювати межі і зміцнювати позиції".

Рейтинг ТОП-50 Банків був розроблений журналом "Деньги", грунтуючись на результатах активності українських банків в 2012 році відповідно до нормативів НБУ. Далі банки ранжирувалися за індексом надійності. Інформація була використана з відкритих джерел.

 

ДОВІДКА

Укрсоцбанк – український банк з 28-річною історією, що завжди був та залишається одним з лідерів ринку за обсягами активів, кредитних та депозитних портфелів, кількістю клієнтів, відділень та банкоматів.

Укрсоцбанк входить до приватної інвестиційної холдингової групи ABH Holdings S.A. (ABHH) зі штаб-квартирою у Люксембурзі. АВНН має інвестиції у фінансові установи в Україні, Білорусі, Російській Федерації, Казахстані та Нідерландах, а також представництва на Кіпрі та у Великобританії. До активів АВНН в Україні також входить АТ "Альфа-Банк" (Україна).

Наразі група ABH Holdings S.A. проводить консолідацію активів в Україні, що призведе до створення на базі АТ "Альфа-Банк" (Україна) найбільшого приватного банку в країні. Вдалий синтез та синергія двох фінустанов групи сприятиме підвищенню рівня технологій, якості сервісу для клієнтів, а також зниженню вартості та розширенню спектру послуг.


Соціальні мережі:

facebook.com


 

Прес-служба Укрсоцбанк

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Дзвінки по Україні та з-за кордону за стандартними тарифами.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення