CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

ПАТ "Укрсоцбанк", UniCredit Bank™, відкрив нове роздрібне відділення у місті Харків

12.02.2013

12 лютого 2013 року у місті Харків відбулася урочиста церемонія відкриття нового роздрібного відділення ПАТ "Укрсоцбанк", який працює під торговою маркою UniCredit Bank.

На офіційному заході були присутні представники вищого керівництва фінансової установи, працівники відділення, клієнти Банку та представники місцевих ЗМІ. Під час урочистої церемонії відкриття нового приміщення Банку у місті Харкові топ - менеджери ПАТ "Укрсоцбанк", UniCredit Bank™, представили гостям події, клієнтам та представникам ЗМІ сучасне відділення європейського рівня, яке надає повний спектр банківських послуг фізичним особам та клієнтам сегменту мікро- та малого бізнесу. Експерти розповіли про його переваги та поділилися планами, щодо модернізації та розвитку роздрібної мережі провідного Банку.

"Роздрібний бізнес – це основне джерело залучення гривневих ресурсів, і ми цілком успішно залучаємо ресурси через нашу широку мережу. Ми оптимізували структуру, значно знизили собівартість процесів і вже сьогодні розпочали реалізувати плани щодо відкриття нових модернізованих відділень європейського зразка" - наголосив Борис Тимонькин, Голова Правління ПАТ "Укрсоцбанк", UniCredit Bank™.

Любомир Пунчев, керівник Центру роздрібного бізнесу ПАТ "Укрсоцбанк", UniCredit Bank™, зазначив: "Ми активно розширюємо горизонти своєї діяльності як за рахунок розробки та впровадження нових інноваційних продуктів, залучення нових клієнтів, так і шляхом модернізації відділень та підвищення якості обслуговування. Ми маємо на меті не лише зберегти топові позиції фінустанови, а й ще міцніше укорінитися на локальній території".

Нове універсальне відділення Банку розташоване за адресою м. Харків, пр. Леніна 45/3.

 

ДОВІДКА

Укрсоцбанк – український банк з 28-річною історією, що завжди був та залишається одним з лідерів ринку за обсягами активів, кредитних та депозитних портфелів, кількістю клієнтів, відділень та банкоматів.

Укрсоцбанк входить до приватної інвестиційної холдингової групи ABH Holdings S.A. (ABHH) зі штаб-квартирою у Люксембурзі. АВНН має інвестиції у фінансові установи в Україні, Білорусі, Російській Федерації, Казахстані та Нідерландах, а також представництва на Кіпрі та у Великобританії. До активів АВНН в Україні також входить АТ "Альфа-Банк" (Україна).

Наразі група ABH Holdings S.A. проводить консолідацію активів в Україні, що призведе до створення на базі АТ "Альфа-Банк" (Україна) найбільшого приватного банку в країні. Вдалий синтез та синергія двох фінустанов групи сприятиме підвищенню рівня технологій, якості сервісу для клієнтів, а також зниженню вартості та розширенню спектру послуг.


Соціальні мережі:

facebook.com


 

Прес-служба Укрсоцбанк

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Дзвінки по Україні та з-за кордону за стандартними тарифами.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення