CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

БОРИС ТИМОНЬКІН: ЧАСТКА ПРОСТРОЧЕНИХ КРЕДИТІВ СТАЄ МЕНШОЮ

29.01.2013

Голова Правління ПАТ "Укрсоцбанк", UniCredit Bank ™, Борис Тимонькін в інтерв'ю інтернет-виданню Forbes Україна розповів, як у 2013 році банки будуть вирішувати проблему прострочених та безнадійних кредитів. «Їхня частка стає меншою. Банки формують резерви, поступово щось продають. Проблема є, але вона має вирішення, - зазначив банкір. - Коли я в 2001-му прийшов у Укрсоцбанк, частка проблемних кредитів складала 65%, до 2006 року ми звели її до 1,2%. Якби пішов ріст ринку, проблемна заборгованість швидко перекрилася б. А так, думаю, це займе ще 3-5 років. Але це нормально. За п'ятирічку перед кризою ми звикли до річного зростання в 50%. Ніде в світі такого не було. Наприклад, для Німеччини нормальний ріст активів - 2,5% на рік ». Б.В. Тимонькін повідомив, що сьогодні в ПАТ "Укрсоцбанк", UniCredit Bank ™, частка проблемних кредитів - 30% від загального портфеля.

В цілому банкір оптимістично оцінює в 2013 році перспективи розвитку банківської галузі: «Рік буде досить спокійним. Навіть передбачається деяке зростання ». Такі погляди Б.В.Тімонькін висловив під час інтерв'ю інтернет-виданню Forbes Україна. Повну версію статті можна переглянути за посиланням http://forbes.ua/business/1346245-banki-v-2013-godu-boris-timonkin-investory-rassmatrivayut-ukrainu-kak-zonu-dlya-dikoj-ohoty-nastr.

ДОВІДКА

Укрсоцбанк – український банк з 28-річною історією, що завжди був та залишається одним з лідерів ринку за обсягами активів, кредитних та депозитних портфелів, кількістю клієнтів, відділень та банкоматів.

Укрсоцбанк входить до приватної інвестиційної холдингової групи ABH Holdings S.A. (ABHH) зі штаб-квартирою у Люксембурзі. АВНН має інвестиції у фінансові установи в Україні, Білорусі, Російській Федерації, Казахстані та Нідерландах, а також представництва на Кіпрі та у Великобританії. До активів АВНН в Україні також входить АТ "Альфа-Банк" (Україна).

Наразі група ABH Holdings S.A. проводить консолідацію активів в Україні, що призведе до створення на базі АТ "Альфа-Банк" (Україна) найбільшого приватного банку в країні. Вдалий синтез та синергія двох фінустанов групи сприятиме підвищенню рівня технологій, якості сервісу для клієнтів, а також зниженню вартості та розширенню спектру послуг.


Соціальні мережі:

facebook.com


 

Прес-служба Укрсоцбанк

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Дзвінки по Україні та з-за кордону за стандартними тарифами.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення