CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

Укрсоцбанк розпочинає нову кредитну програму «Автодрайв на 5 передачі!»

13.04.2011

ПАТ «Укрсоцбанк» розпочинає нову кредитну програму «Автодрайв на 5 передачі!», скориставшись якою клієнт отримує одні з найвигідніших умов кредитування з усіх запропонованих на території України.

Умови програми:

  • Термін дії – з 1 квітня по 31 червня 2011 року;
  • Процентна ставка – від 0,001% річних,
  • Аванс – від 20% вартості авто;
  • Строк кредитування – до 7 років;
  • Процентна ставка – змінна (плаваюча)*:

* Плаваюча (змінна) процентна ставка – це ставка, яка складається із змінної бази, що переглядається раз на рік, та маржі банку. Змінна база є середньозваженою процентною ставкою за депозитами у гривні строком до 1 року, залученими на рахунки домашніх господарств протягом останнього місяця, що оприлюднюється Національним банком України (пункт 4.1.2.11).

Також надається можливість оформити страховку в кредит, починаючи з першого року кредитування.

«Ми дбаємо про те, щоб своєчасно запропонувати клієнту нові цікаві кредитні програми. У нашому банку знайдеться програма кредитування для будь-якої марки авто і навіть для найбільш вимогливого клієнта ми підберемо оптимальні умови отримання займу», - коментує начальник Управління масового ринку Укрсоцбанку Любов Сироватська.

Пропонуємо Вам ознайомитись із переліком документів, необхідних для оформлення кредиту, та детальними умовами кредитної програми у розділі «Авто акції» на офіційному сайті Банку

Скористатись даними акційними умовами можна у найближчому відділенні Банку.

ДОВІДКА

Укрсоцбанк – український банк з 28-річною історією, що завжди був та залишається одним з лідерів ринку за обсягами активів, кредитних та депозитних портфелів, кількістю клієнтів, відділень та банкоматів.

Укрсоцбанк входить до приватної інвестиційної холдингової групи ABH Holdings S.A. (ABHH) зі штаб-квартирою у Люксембурзі. АВНН має інвестиції у фінансові установи в Україні, Білорусі, Російській Федерації, Казахстані та Нідерландах, а також представництва на Кіпрі та у Великобританії. До активів АВНН в Україні також входить АТ "Альфа-Банк" (Україна).

Наразі група ABH Holdings S.A. проводить консолідацію активів в Україні, що призведе до створення на базі АТ "Альфа-Банк" (Україна) найбільшого приватного банку в країні. Вдалий синтез та синергія двох фінустанов групи сприятиме підвищенню рівня технологій, якості сервісу для клієнтів, а також зниженню вартості та розширенню спектру послуг.


Соціальні мережі:

facebook.com


 

Прес-служба Укрсоцбанк

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Дзвінки по Україні та з-за кордону за стандартними тарифами.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення