CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

Чи залишиться гривня стабільною валютою?

08.01.2013

Б.В. Тимонькін, голова Правління ПАТ “Укрсоцбанк”, який працює під торговою маркою UniCredit Bank, висловився у підтримку національної валюти, вбачаючи у стабільності гривні можливість для подальшого динамічного розвитку банківської системи України.

Зокрема, Б.В. Тимонькін вважає, що, хоча на сьогодні “діюча модель банківської системи цілком збалансована й ефективна” для укріплення національної грошової одиниці наразі “необхідно вирішити проблему підвищеного попиту населення на валюту”.

Так, голова Правління ПАТ “Укрсоцбанк”, UniCredit Bank™, сказав: “На моє переконання, необхідно затискати долар на всіх напрямках. Неприпустимо, щоб Фонд гарантування вкладів фізичних осіб забезпечував депозитні вклади в іноземній валюті. Фонд має гарантувати вклади населення лише у національній валюті, а зобов’язання держави можуть бути лише у державних облігаціях, номінованих у валюті”. Більше того, банкір впевнений, що поточний курс багатьох банків на зменшення відсоткових ставок по валютним депозитам на сьогодні є цілком виправданим. Пан Тимонькін вважає також за необхідне заборонити неекспортерам кредитуватись у валюті: “Доларові кредити є сенс надавати лише тим компаніям, яким потік валютної виручки дає змогу в межах термінів кредитної угоди виконувати свої зобов’язання”.

Б.В. Тимонькін також підтримує політику Національного Банку по запровадженню обов’язкового продажу 50% валютної виручки у відповідності до Постанови НБУ № 479, адже завдяки цій нормі “на ринок рівномірно надходитиме валюта”.

Свої погляди на поточний стан банківської системи висловив Б.В. Тимонькін під час інтерв’ю офіційному періодичному виданню Національного банку України, “Вісник НБУ”. Повну версію статті можна переглянути у “Віснику НБУ”, № 12, за грудень 2012 року.

 

ДОВІДКА

Укрсоцбанк – український банк з 28-річною історією, що завжди був та залишається одним з лідерів ринку за обсягами активів, кредитних та депозитних портфелів, кількістю клієнтів, відділень та банкоматів.

Укрсоцбанк входить до приватної інвестиційної холдингової групи ABH Holdings S.A. (ABHH) зі штаб-квартирою у Люксембурзі. АВНН має інвестиції у фінансові установи в Україні, Білорусі, Російській Федерації, Казахстані та Нідерландах, а також представництва на Кіпрі та у Великобританії. До активів АВНН в Україні також входить АТ "Альфа-Банк" (Україна).

Наразі група ABH Holdings S.A. проводить консолідацію активів в Україні, що призведе до створення на базі АТ "Альфа-Банк" (Україна) найбільшого приватного банку в країні. Вдалий синтез та синергія двох фінустанов групи сприятиме підвищенню рівня технологій, якості сервісу для клієнтів, а також зниженню вартості та розширенню спектру послуг.


Соціальні мережі:

facebook.com


 

Прес-служба Укрсоцбанк

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Дзвінки по Україні та з-за кордону за стандартними тарифами.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення