CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

ПАТ "Укрсоцбанк", UniCredit Bank™, провів захід "German Night Talk(s) – економічна та бюджетна політика 2013"

14.12.2012

11 грудня 2012 року у приміщенні головного офісу ПАТ "Укрсоцбанк", який працює під торговою маркою UniCredit Bank, у рамках заходу "German Night Talk(s) – економічна та бюджетна політика 2013" зібралося більше ніж 100 представників бізнесу.

Протягом заходу, організованого ПАТ "Укрсоцбанк" спільно із Німецьким Економічним Клубом, представники міжнародних бізнес кіл торкнулися таких важливих питань, як макроекономічна політика 2013 року, поточна економічна ситуація в Україні, проблеми з якими зіткнулося керівництво Країни і шляхи їх вирішення, перспективи розвитку банківської системи у 2013 році та яким чином банки можуть розвиватися у реаліях сьогодення.

Серед присутніх гостей та учасників дискусійної панелі були Кристоф Вайль, посол Німеччині в Україні, д-р Рікардо Джуччі, представник німецької консультаційної групи з економічних питань в Україні, Борис Тимонькин, Голова правління ПАТ "Укрсоцбанк", Агшин Мірзазаде, керівник відділу стратегічного планування ПАТ "Укрсоцбанк", UniCredit Bank™, та Дмитро Седюков, Roland Berger Strategy Consultants.

У своєму виступі доктор Рікардо Джуччі надав чітку та повну картину поточної економічної ситуації в Україні, а також презентував прогноз та особисті рекомендації. Він зазначив, що лише чітка валютна та бюджетна політики, у тому числі встановлення гнучкого обмінного курсу, можуть стати ґрунтом для економічного росту та стабілізації економічного середовища.

Під час живої дискусії Агшин Мірзазаде, керівник відділу стратегічного планування ПАТ "Укрсоцбанк", UniCredit Bank™, додав: "Економічні проблеми очевидні і прийняття важливих рішень не терпить зволікань. Головне питання зараз - це політична воля влади, яка, зі зрозумілих причин, відкладає ухвалення непопулярних економічних рішень".

У завершенні обговорення, у рамках "German Night Talk(s) – економічна та бюджетна політика 2013", Дмитро Седюков з Roland Berger Strategy надав детальний аналіз українського банківського сектора. Представник Roland Berger Strategy у своєму виступі висвітлив загальну ситуацію, що склалася на цьому ринку, а також визначив фактори, необхідні для успішного розвитку кредитних установ з урахування існуючих обставин.

 

ДОВІДКА

Укрсоцбанк – український банк з 28-річною історією, що завжди був та залишається одним з лідерів ринку за обсягами активів, кредитних та депозитних портфелів, кількістю клієнтів, відділень та банкоматів.

Укрсоцбанк входить до приватної інвестиційної холдингової групи ABH Holdings S.A. (ABHH) зі штаб-квартирою у Люксембурзі. АВНН має інвестиції у фінансові установи в Україні, Білорусі, Російській Федерації, Казахстані та Нідерландах, а також представництва на Кіпрі та у Великобританії. До активів АВНН в Україні також входить АТ "Альфа-Банк" (Україна).

Наразі група ABH Holdings S.A. проводить консолідацію активів в Україні, що призведе до створення на базі АТ "Альфа-Банк" (Україна) найбільшого приватного банку в країні. Вдалий синтез та синергія двох фінустанов групи сприятиме підвищенню рівня технологій, якості сервісу для клієнтів, а також зниженню вартості та розширенню спектру послуг.


Соціальні мережі:

facebook.com


 

Прес-служба Укрсоцбанк

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Дзвінки по Україні та з-за кордону за стандартними тарифами.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення