CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

Відбулись Загальні Збори акціонерів ПАТ «Укрсоцбанк»

12.04.2011

Акціонери затвердили звіт Правління про виконання основних напрямів діяльності, запланованих на 2010 рік та визначили основні напрями діяльності на 2011 рік.

На Зборах були названі головні економічні тенденції минулого року. Перший рік спостерігалося зростання ВВП на 4,2%, зниження рівня інфляції та зростання промисловості.

Вперше за час існування банку було прийнято рішення виплатити дивіденди за привілейованими та простими акціями. Було встановлено наступні суми до виплати дивідендів:

  • за привілейованими акціями – 25,1 тис.грн.
  • за простими акціями – 8683,2 тис.грн.

Фінансові результати банку у минулому році наступні: чистий прибуток склав 29 млн.грн. та спостерігається зменшення активів, у наслідок своєчасного погашення кредитів більшою частиною клієнтів.

Голова Правління наголосив на тому, що фактично весь рік банк працював саме на формування резервів під кредитний портфель, на це йшло 96% операційного прибутку. Борис Тимонькін: «У банка є можливість генерувати реальний прибуток. Зараз закінчуємо формування масових резервів і переходимо на нормальну роботу. Потенціальна прибутковість банку дуже висока».

За минулий рік було скорочено портфель корпоративних клієнтів. Причиною тому став дуже консервативний підхід до видачі нових кредитів; фактично, «зелене світло» було надано тільки напряму аграрного сектору. Але приємно відмітити, що не дивлячись на це, у банка з’явились нові корпоративні клієнти. За версією журнала Global Finance Укрсоцбанк було визнано найкращим банком з торгового фінансування в Україні.

Банк планує досить активно розвивати корпоративний сектор у 2011 році: «Ми фактично за останні два місяці принципово змінили схему рішень по корпоративному бізнесу, велику кількість з них скоротили, вперше після кризи надали ліміти до 5 млн.грн корпоративним центрам, за певними обставинами прийняття рішення може одразу йти на головний комітет, мінуючи макро-регіони, - констатує Голова Правління Борис Тимонькін. – Фактично, кожен тиждень ми оптимізуємо цю схему, бо хочемо зробити ефективну кредитну машину, яка буде нормально обслуговувати зростаючи потреби економіки у фінансуванні».

Протягом 2010 року було досягнуто збільшення обсягу депозитів на 28%. Під час Зборів було наголошено, що, якщо у першій половині року банк орієнтувався переважно на залучення короткострокових депозитів, то у другій половині року довгострокові депозити стали ключовим продуктом.

Багато зусиль було спрямовано на розвиток альтернативних каналів продажу. Так, набув розвитку новий проект Мультиканального банкінгу, про що свідчить відкриття нових АТМ в об’єднаній мережі банкоматів та приріст користувачів послуги Internet banking.

Борис Тимонькін: «Цифри вже цього року: в нас кожен місяць чисельність нових договорів на авто збільшується в два рази. За березень ми видали 10 іпотечних кредитів. Цифра смішна для нас, якщо брати докризовий рівень, коли видавалось 300 кредитів на місяць. Але якщо візьмемо ситуацію, що склалася в останні роки, то, наприклад, за весь минулий рік у нас було видано 1-2 іпотечних кредита. Цього року тільки протягом декількох місяців ми вже видали 10 і бачимо, що цей процес пішов досить бистрими темпами».

Банк досяг зменшення розбалансованості між активами та пасивами та погасив фінансування в рамках UniCredit Group на 223 млн.дол.США. Загалом було скорочено зовнішню заборгованість приблизно на суму 1 млрд. грн.

Основним результатом діяльності Департаменту інформаційних технологій Банку стало впровадження централізованої банківської системи FlexCube.

Серед пріоритетів діяльності Укрсоцбанку у 2011 році було названо:

  • оптимізація процесів та підвищення ефективності діяльності (злиття з UniCredit Bank Ukraine, впровадження централізованої системи ERP SAP);
  • комерційна діяльність (розширення бази корпоративних клієнтів, акцент на Private Banking, розвиток альтернативних каналів продажів, розширення спектру продуктів, динамічне зростання депозитної бази);
  • покращення якості активів (зосередження на реструктуризації кредитної заборгованості, моніторинг ризиків кредитного портфелю, вдосконалення кредитних процесів).

На Зборах також було переобрано Спостережну Раду у складі 8 членів. До її складу увійшли Джанні Франко Папа, Массіміліано Фоссаті, Гаральд Вертнег, Паоло Чедерле, Фабіо Форнаролі, Аліцья Корнашевіч, Доріс Томанек, Лоренцо Джанотті. Спостережну Раду Банку очолив Віллібальд Чернко (UniCredit Bank Austria AG).

ДОВІДКА

Укрсоцбанк – український банк з 28-річною історією, що завжди був та залишається одним з лідерів ринку за обсягами активів, кредитних та депозитних портфелів, кількістю клієнтів, відділень та банкоматів.

Укрсоцбанк входить до приватної інвестиційної холдингової групи ABH Holdings S.A. (ABHH) зі штаб-квартирою у Люксембурзі. АВНН має інвестиції у фінансові установи в Україні, Білорусі, Російській Федерації, Казахстані та Нідерландах, а також представництва на Кіпрі та у Великобританії. До активів АВНН в Україні також входить АТ "Альфа-Банк" (Україна).

Наразі група ABH Holdings S.A. проводить консолідацію активів в Україні, що призведе до створення на базі АТ "Альфа-Банк" (Україна) найбільшого приватного банку в країні. Вдалий синтез та синергія двох фінустанов групи сприятиме підвищенню рівня технологій, якості сервісу для клієнтів, а також зниженню вартості та розширенню спектру послуг.


Соціальні мережі:

facebook.com


 

Прес-служба Укрсоцбанк

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Дзвінки по Україні та з-за кордону за стандартними тарифами.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення