CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

ПАТ 'Укрсоцбанк" провів восьмий розіграш депозитної акції для фізичних осіб "Гроші вкладай – техніку обирай!"

21.11.2012

15 листопада 2012 року відбувся восьмий розіграш подарунків за результатами депозитної акції для фізичних осіб "Гроші вкладай – техніку обирай!", що проходить з 01 грудня 2011 року до 31 грудня 2012 року.

Учасниками даного розіграшу стали фізичні особи, що розмістили кошти на вклад у Банку, виконавши всі умови акції "Гроші вкладай – техніку обирай!".

В рамках акції було проведено визначення власників 34-х сертифікатів на придбання техніки наступного номіналу:

  • 15-ти сертифікатів по 200 грн.;
  • 10-ти сертифікатів по 400 грн.;
  • 5-ти сертифікатів по 1 000 грн.;
  • 3-ох сертифікатів по 2 000 грн.;
  • 1-го сертифікату номіналом 3 000 грн.

Під час проведення розіграшу для визначення переможців було сформовано комісію, яка складалася із представників Банку та незалежного спостерігача. Результати визначення власників подарунків були завірені нотаріусом. Акція триватиме до 31 грудня 2012 року, а серед її учасників будуть проводитись розіграші подарунків. Використайте свій шанс стати власником подарунків.

ПАТ "Укрсоцбанк", UniCredit Bank™, щиро вітає всіх переможців та бажає їм побільше приємних сюрпризів у житті, а також нових подарунків під час участі в акціях UniCredit Bank™!

За результатами проведення восьмого розіграшу власниками подарунків стали:

15 сертифікатів вартістю по 200 грн.: Трубін Анатолій Олександрович, Вербицький Михайло Андрійович, Горвасюк Олена Георгіївна, Вержакова Людмила Іванівна, Мельниченко Марина Василівна, Кохан Надія Іванівна, Марахіна Ірина Вікторівна, Скідіна Жанна Петрівна, Ларіна Ольга Миколаївна, Підварко Олександр Володимирович,Боярова Світлана Вікторівна, Крилов Олександр Володимирович, Єременко Іван Іванович, Ольховик Людмила Сергіївна, Кручініна Тетяна Вікторівна .

10 сертифікатів вартістю по 400 грн.: Хоменко Анжела Михайлівна, Літвінова Катерина Іванівна, Шаульська Людмила Володимирівна, Кудрявцева Валентина Сергіївна, Василенко Віктор Леонідович, Мелешко Раїса В’ячеславівна, Лесич Павло Петрович, Лобов Олексій Павлович

5 сертифікатів вартістю по 1 000 грн.: Задворний Олександр Леонідович, Яцик Людмила Іванівна, Нестеренко Андрій Миколайович, Котенко Жанна Євгенівна, Козленко Олександр Петрович.

3 сертифікати вартістю 2 000 грн.: Камиш Юрій Володимирович, Дашкевич Людмила Леонідівна, Паламар Юрій Петрович.

1 сертифікат вартістю 3 000 грн.: Фішер Леся Федорівна.

 

ДОВІДКА

Укрсоцбанк – український банк з 28-річною історією, що завжди був та залишається одним з лідерів ринку за обсягами активів, кредитних та депозитних портфелів, кількістю клієнтів, відділень та банкоматів.

Укрсоцбанк входить до приватної інвестиційної холдингової групи ABH Holdings S.A. (ABHH) зі штаб-квартирою у Люксембурзі. АВНН має інвестиції у фінансові установи в Україні, Білорусі, Російській Федерації, Казахстані та Нідерландах, а також представництва на Кіпрі та у Великобританії. До активів АВНН в Україні також входить АТ "Альфа-Банк" (Україна).

Наразі група ABH Holdings S.A. проводить консолідацію активів в Україні, що призведе до створення на базі АТ "Альфа-Банк" (Україна) найбільшого приватного банку в країні. Вдалий синтез та синергія двох фінустанов групи сприятиме підвищенню рівня технологій, якості сервісу для клієнтів, а також зниженню вартості та розширенню спектру послуг.


Соціальні мережі:

facebook.com


 

Прес-служба Укрсоцбанк

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Дзвінки по Україні та з-за кордону за стандартними тарифами.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення