CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

ПАТ "Укрсоцбанк", UniCredit Bank™, провів перший захід у рамках проекту "Future professionals"

26.11.2012

26 листопада 2012 року у приміщенні головного офісу ПАТ "Укрсоцбанк", який працює під торговою маркою UniCredit Bank, відбувся перший захід у рамках проекту "Future professionals".

Ініціатива "Future professionals", до якої нещодавно долучився Банк, - це проект, покликаний допомогти сучасній молоді у виборі майбутньої професії. Ініціатива, яка залучає провідні компанії України, надає можливість українській молоді дізнатися про сутність та особливості різних професій, стимулює школярів стати професіоналами та пропонує їм побачити зсередини як працюють сучасні гіганти різних сфер локального ринку. ПАТ "Укрсоцбанк", як учасник проекту, ставить перед собою мету популяризувати професію банкіра серед сучасної молоді, а також підвищити фінансову обізнаність юнацтва.

Міжнародний Банк запросив до участі у першому заході дітей середнього та старшого шкільного віку гімназії "Наукова зміна" міста Києва. Підліткам була запропонована цікава, змістовна екскурсія по головному офісу міжнародної фінансової установи. Під час банківського туру юні відвідувачі дізналися вичерпну інформацію про роботу та основні функції банківської установи на прикладі ПАТ "Укрсоцбанк", поринули в історію провідної групи UniCredit та довідалися про спонсорські проекти Банку. Окремою інтерактивною частиною інформаційного турне стала презентація школярам нового рекламного ролика ПАТ "Укрсоцбанк", UniCredit Bank™.

Окрім загальної розповіді про фінансовий інститут, школярі отримали унікальну можливість завітати до ключових департаментів Банку, поспілкуватися з їх представниками та дізнатися, чим саме займається той чи інший підрозділ, побачити, як працює одне з роздрібних відділень Банку.

Борис Тимонькін, Голова Правління ПАТ "Укрсоцбанк", UniCredit Bank™, коментуючи соціальну ініціативу Банку, зазначив: "Сьогодні фінансова грамотність та обізнаність про основи роботи банківської установи стоять на одній щаблині з базовими дисциплінами, що вивчають у місцевих навчальних закладах. Ці знання особливо важливі для школярів старшого віку, які вже зараз починають обирати для себе професію свого майбутнього. ПАТ "Укрсоцбанк" має на меті допомогти молодим українцям краще розуміти ази роботи великої фінансової установи, підвищити рівень знань про фінансову сферу та надихнути талановиту молодь на вибір саме професії банківського працівника. Я щиро впевнений, що "Future professionals" стане традиційною, успішною ініціативою нашого Банку".

Нагадаємо, що наприкінці жовтня 2012 року ПАТ "Укрсоцбанк", UniCredit Bank™, вдало провів захід День Дітей UniCredit для дітей співробітників Банку з метою познайомити їх із місцем роботи батьків, сприяти популяризації професії банкіра та підвищити рівень фінансової грамотності серед юнацтва.

 

ДОВІДКА

Укрсоцбанк – український банк з 28-річною історією, що завжди був та залишається одним з лідерів ринку за обсягами активів, кредитних та депозитних портфелів, кількістю клієнтів, відділень та банкоматів.

Укрсоцбанк входить до приватної інвестиційної холдингової групи ABH Holdings S.A. (ABHH) зі штаб-квартирою у Люксембурзі. АВНН має інвестиції у фінансові установи в Україні, Білорусі, Російській Федерації, Казахстані та Нідерландах, а також представництва на Кіпрі та у Великобританії. До активів АВНН в Україні також входить АТ "Альфа-Банк" (Україна).

Наразі група ABH Holdings S.A. проводить консолідацію активів в Україні, що призведе до створення на базі АТ "Альфа-Банк" (Україна) найбільшого приватного банку в країні. Вдалий синтез та синергія двох фінустанов групи сприятиме підвищенню рівня технологій, якості сервісу для клієнтів, а також зниженню вартості та розширенню спектру послуг.


Соціальні мережі:

facebook.com


 

Прес-служба Укрсоцбанк

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Дзвінки по Україні та з-за кордону за стандартними тарифами.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення