CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

Укрсоцбанк та «Ліко-Холдінг» розпочинають спільну програму з кредитування житла

11.04.2011

ПАТ «Укрсоцбанк» спільно з ТОВ «ТМО «Ліко-Холдінг» розпочинають програму кредитування житла у житловому масиві «Ліко Град», що розташований в Голосіївському районі м. Києва по вулиці Академіка Вільямса 3/7. Термін здачі буднику в експлуатацію – 2 квартал 2011 року. Однією з переваг масиву є його розташування, яке поєднує зручну транспортну розв’язку біля станції метро Васильківська та екологічно чистий район.

Забудовник ТОВ «ТМО «Ліко-Холдінг» пропонує якісні оздоблені квартири, площа яких складає: 47 – 195 кв.м. До продажу представлені 1-5-кімнатні квартири, які знаходяться у 16-18 поверхових секціях будинку оснащені металопластиковими вікнами, подвійними склопакетами, лічильниками води та електрики, броньованими вхідними дверима, мідною проводкою, автономним опаленням та ін..

У свою чергу Укрсоцбанк пропонує вигідні умови кредитування для бажаючих придбати квартири в цьому будинку, а саме: кредит надається на строк до 20 років, а відсоткова ставка становить 16% річних. Авансовий платіж від 30% до 40% (залежно від строку кредитування).

Детальну інформацію стосовно умов кредитування та переліку документів Ви можете знайти перейшовши за посиланням; звернувшись до Контакт-центу Банку – 0 800 5000 20 – або Київського відділення Банку за адресою: вул. Жилянська 9/11, тел.:+38 044 205 31 30.

ДОВІДКА

Укрсоцбанк – український банк з 28-річною історією, що завжди був та залишається одним з лідерів ринку за обсягами активів, кредитних та депозитних портфелів, кількістю клієнтів, відділень та банкоматів.

Укрсоцбанк входить до приватної інвестиційної холдингової групи ABH Holdings S.A. (ABHH) зі штаб-квартирою у Люксембурзі. АВНН має інвестиції у фінансові установи в Україні, Білорусі, Російській Федерації, Казахстані та Нідерландах, а також представництва на Кіпрі та у Великобританії. До активів АВНН в Україні також входить АТ "Альфа-Банк" (Україна).

Наразі група ABH Holdings S.A. проводить консолідацію активів в Україні, що призведе до створення на базі АТ "Альфа-Банк" (Україна) найбільшого приватного банку в країні. Вдалий синтез та синергія двох фінустанов групи сприятиме підвищенню рівня технологій, якості сервісу для клієнтів, а також зниженню вартості та розширенню спектру послуг.


Соціальні мережі:

facebook.com


 

Прес-служба Укрсоцбанк

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Дзвінки по Україні та з-за кордону за стандартними тарифами.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення