CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

ПАТ "Укрсоцбанк", UniCredit Bank™, визнаний найкращим Банком для студентства

23.11.2012

21 листопада 2012 року на офіційній церемонії нагородження переможців конкурсу "Банк року – 2012" ПАТ "Укрсоцбанк", який працює під торговою маркою UniCredit Bank, вже вчетверте відзначений спеціальним дипломом від Університету банківської справи НБУ як "Найкращий банк для студентства".

Конкурс "Банк року – 2012" за версією журналу "Банкір" проводиться на щорічній основі видавництвом "КБС-Іздат" та журналом "Банкір" серед банків, які мають ліцензію НБУ та надають послуги фізичним та юридичним особам. Вже за традицією в рамках конкурсу Університет банківської справи НБУ визначає "Найкращий банк для студентства" серед локальних фінансових інститутів. Фінансові установи, що претендують на зазначену номінацію, оцінюються студентами Університету за такими критеріями, як: найпривабливіше місце роботи, найкраща база практики для студентів, підтримка студентських ініціатив (олімпіади, конференції, молодіжні проекти) та ін.

Борис Тимонькін, Голова Правління ПАТ "Укрсоцбанк", UniCredit Bank™, коментуючи відзнаку "Найкращий банк для студентства", зазначив: "Ця нагорода, яку Банк отримує вже вчетверте, на практиці доводить, що ми обрали вірний та успішний напрямок розвитку та підтримки талановитої молоді. Особливо приємно, що "Найкращим банком для студентства" нас визначила саме аудиторія, на яку спрямовані наші соціальні ініціативи з підтримки обдарованого юнацтва - студенти".

Стефано Мантовані, начальник управління персоналом ПАТ "Укрсоцбанк", UniCredit Bank™, додав: "Ми приділяємо особливу увагу залученню талановитої молоді до роботи у Банку, ми готові розвивати та розкривати її потенціал. Наприклад, цього року ми провели вже дев’яту студентську олімпіаду, яка міцно увійшла у перелік соціальних заходів нашої установи. Ми впевнені, що залучаючи до роботи в Банку молодь, яка прагне розвиватися в професіональному плані та зацікавлену у кар’єрному рості, ми вдосконалюємо себе, як роботодавця".

 

ДОВІДКА

Укрсоцбанк – український банк з 28-річною історією, що завжди був та залишається одним з лідерів ринку за обсягами активів, кредитних та депозитних портфелів, кількістю клієнтів, відділень та банкоматів.

Укрсоцбанк входить до приватної інвестиційної холдингової групи ABH Holdings S.A. (ABHH) зі штаб-квартирою у Люксембурзі. АВНН має інвестиції у фінансові установи в Україні, Білорусі, Російській Федерації, Казахстані та Нідерландах, а також представництва на Кіпрі та у Великобританії. До активів АВНН в Україні також входить АТ "Альфа-Банк" (Україна).

Наразі група ABH Holdings S.A. проводить консолідацію активів в Україні, що призведе до створення на базі АТ "Альфа-Банк" (Україна) найбільшого приватного банку в країні. Вдалий синтез та синергія двох фінустанов групи сприятиме підвищенню рівня технологій, якості сервісу для клієнтів, а також зниженню вартості та розширенню спектру послуг.


Соціальні мережі:

facebook.com


 

Прес-служба Укрсоцбанк

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Дзвінки по Україні та з-за кордону за стандартними тарифами.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення