CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

ПАТ "Укрсоцбанк", UniCredit Bank™, запускає власну програму лояльності U-card

19.11.2012

На початку листопада 2012 ПАТ "Укрсоцбанк", який працює під торговою маркою UniCredit Bank, запустив новий унікальний сервіс - мультибрендову бонусну картку U-card.

Бонусна картка U-card, розроблена фахівцями ПАТ "Укрсоцбанк", являє собою першу в Україні повноцінну партнерську програму лояльності, що поєднала у собі дві важливі функції пластикової картки – платіжну та функцію накопичення бонусів. Таким чином, власник такої картки зможе одночасно насолодитися перевагами якісного банківського обслуговування і участю у програмі лояльності, що передбачає накопичення бонусів. Розраховуючись мультибрендовою платіжною карткою у широкій мережі партнерів програми лояльності , клієнт автоматично отримує бали на свій бонусний рахунок U-card. Схема накопичення бонусів системи доволі проста – за придбані товари або послуги клієнт отримує певну суму балів, які в подальшому може витратити у партнерській мережі програми.

Розробляючи програму лояльності U-card, ПАТ "Укрсоцбанк", як відповідальний гравець українського ринку, заклав в неї соціальну складову, впровадивши можливість переказу накопичених бонусів на рахунок фонду боротьби зі СНІДом Олени Пінчук "АНТИСНІД". Всі учасники дисконтної системи U-card мають чудовий шанс пожертвувати певну частину накопичених або невикористаних бонусів, які будуть витрачені на боротьбу з хворобою, на рахунок фонду. Таким чином, спільними зусиллями Банку та його небайдужих клієнтів буде надана допомога тим, хто її дійсно потребує.

Любомир Пунчев, Директор центру роздрібного бізнесу ПАТ "Укрсоцбанк", UniCredit Bank™, зазначив, що "карта U-card є унікальною партнерською програмою на місцевому ринку, у якій вперше одночасно вдалося поєднати функцію платіжної карти з функцією накопичення бонусів. Запуск програми лояльності, яка об’єднала найбільших вітчизняних торговців, є великим кроком, як у рамках банківського, так і у рамках торгового ринків України. Ми впевнені, що цей інноваційний продукт ПАТ "Укрсоцбанк", який працює від торговою маркою UniCredit Bank, стане зручним, престижним аксесуаром для наших клієнтів у щоденних справах й під час відпочинку та шопінгу".

На сьогодні, партнерська програма U-card представлена двома великими гравцями ринку послуг України – Кий Авіа та DiaWest.

 

ДОВІДКА

Укрсоцбанк – український банк з 28-річною історією, що завжди був та залишається одним з лідерів ринку за обсягами активів, кредитних та депозитних портфелів, кількістю клієнтів, відділень та банкоматів.

Укрсоцбанк входить до приватної інвестиційної холдингової групи ABH Holdings S.A. (ABHH) зі штаб-квартирою у Люксембурзі. АВНН має інвестиції у фінансові установи в Україні, Білорусі, Російській Федерації, Казахстані та Нідерландах, а також представництва на Кіпрі та у Великобританії. До активів АВНН в Україні також входить АТ "Альфа-Банк" (Україна).

Наразі група ABH Holdings S.A. проводить консолідацію активів в Україні, що призведе до створення на базі АТ "Альфа-Банк" (Україна) найбільшого приватного банку в країні. Вдалий синтез та синергія двох фінустанов групи сприятиме підвищенню рівня технологій, якості сервісу для клієнтів, а також зниженню вартості та розширенню спектру послуг.


Соціальні мережі:

facebook.com


 

Прес-служба Укрсоцбанк

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Дзвінки по Україні та з-за кордону за стандартними тарифами.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення