CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

ПАТ "Укрсоцбанк" UniCredit Bank™ розпочинає прийом та виплату міжнародних переказів у російських рублях по системі "CONTACT"

07.11.2012

Починаючи з 1 листопада 2012 року ПАТ "Укрсоцбанк" UniCredit Bank™ розпочинає роботу з новою валютою у системі грошових переказів "CONTACT". Відтепер здійснити переказ у російських рублях можливо в будь-якому з відділень ПАТ "Укрсоцбанк" по всій Україні. А отримати міжнародний переказ можна у більш ніж 10 000 відділень банків-партнерів у Росії, Білорусії та інших країнах близького зарубіжжя.

Вартість здійснення переказу у російських рублях становить лише 2% від суми, а Ваша фінансова допомога буде доступна близьким та рідним в іншій країні вже за 3 години після відправлення коштів.

Нагадуємо, що перекази по системі "CONTACT" — швидкий і доступний спосіб бути ближче до своїх родичів та друзів в Україні, країнах СНД та далекого зарубіжжя. Кожний переказ, який здійснює ПАТ "Укрсоцбанк", захищений надійною системою безпеки, яка гарантує виплату грошей лише зазначеній Вами особі. Простота, зручність і високий рівень сервісу грошових переказів дають можливість швидко й легко відправляти та одержувати гроші.

Завітавши до будь-якого відділення нашого Банку, можна переконатися, що ПАТ "Укрсоцбанк" UniCredit Bank™ прагне якнайкраще задовольняти потреби своїх клієнтів та піклується про їх безпеку та комфорт.

 

ДОВІДКА

Укрсоцбанк – український банк з 28-річною історією, що завжди був та залишається одним з лідерів ринку за обсягами активів, кредитних та депозитних портфелів, кількістю клієнтів, відділень та банкоматів.

Укрсоцбанк входить до приватної інвестиційної холдингової групи ABH Holdings S.A. (ABHH) зі штаб-квартирою у Люксембурзі. АВНН має інвестиції у фінансові установи в Україні, Білорусі, Російській Федерації, Казахстані та Нідерландах, а також представництва на Кіпрі та у Великобританії. До активів АВНН в Україні також входить АТ "Альфа-Банк" (Україна).

Наразі група ABH Holdings S.A. проводить консолідацію активів в Україні, що призведе до створення на базі АТ "Альфа-Банк" (Україна) найбільшого приватного банку в країні. Вдалий синтез та синергія двох фінустанов групи сприятиме підвищенню рівня технологій, якості сервісу для клієнтів, а також зниженню вартості та розширенню спектру послуг.


Соціальні мережі:

facebook.com


 

Прес-служба Укрсоцбанк

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Дзвінки по Україні та з-за кордону за стандартними тарифами.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення