CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

ПАТ "Укрсоцбанк", UniCredit Bank™, організував День Дітей UniCredit

29.10.2012

26 жовтня 2012 року ПАТ "Укрсоцбанк", який працює під торговою маркою UniCredit Bank, організував День Дітей UniCredit.

В рамках Дня Дітей UniCredit Банк відкрив двері свого головного офісу для дітей співробітників з метою познайомити їх із місцем роботи батьків, сприяти популяризації професії банкіра та підвищити рівень фінансової грамотності серед юнацтва.

До участі у заході були запрошені діти співробітників Банку середнього та старшого шкільного віку. Дітям була запропонована цікава, змістовна екскурсія по головному офісу міжнародної фінансової установи. Під час банківського туру юні відвідувачі дізналися змістовну інформацію про роботу та основні функції банківської установи на прикладі ПАТ "Укрсоцбанк", поринули в історію провідної групи UniCredit, довідалися про спонсорські проекти Банку, включаючи нещодавній проект UEFA EURO 2012 та ін.

Окрім загальної розповіді про фінансовий інститут, юні гості отримали унікальну можливість завітати до ключових департаментів Банку, поспілкуватися з їх представниками та дізнатися чим саме займається той чи інший підрозділ, а також побачити як працює одне з роздрібних відділень.

Завершальним акордом Дня Дітей UniCredit стала зустріч-знайомство школярів з Головою правління ПАТ "Укрсоцбанк", Борисом Тимонькіним, під час якої відомий банкір особисто привітав дітей, відповів на їхні запитання та побажав кожному успіхів в навчанні та успішної майбутньої кар’єри.

Борис Тимонькін, Голова Правління ПАТ "Укрсоцбанк", UniCredit Bank™, коментуючи ініціативу, зазначив: "Ми - соціально-орієнтований Банк, тому теж несемо відповідальність за рівень фінансової обізнаності молоді. Набуті знання стануть у нагоді школярам як вже сьогодні, так і у майбутньому. Припускаю, що серед дітей, які відвідали сьогодні Банк, можуть бути і майбутні співробітники нашого Банку".

Варто зазначити, що ПАТ "Укрсоцбанк" ставить за мету і на далі організовувати такі заходи з залучення учнів середніх шкіл по всій території України.

 

ДОВІДКА

Укрсоцбанк – український банк з 28-річною історією, що завжди був та залишається одним з лідерів ринку за обсягами активів, кредитних та депозитних портфелів, кількістю клієнтів, відділень та банкоматів.

Укрсоцбанк входить до приватної інвестиційної холдингової групи ABH Holdings S.A. (ABHH) зі штаб-квартирою у Люксембурзі. АВНН має інвестиції у фінансові установи в Україні, Білорусі, Російській Федерації, Казахстані та Нідерландах, а також представництва на Кіпрі та у Великобританії. До активів АВНН в Україні також входить АТ "Альфа-Банк" (Україна).

Наразі група ABH Holdings S.A. проводить консолідацію активів в Україні, що призведе до створення на базі АТ "Альфа-Банк" (Україна) найбільшого приватного банку в країні. Вдалий синтез та синергія двох фінустанов групи сприятиме підвищенню рівня технологій, якості сервісу для клієнтів, а також зниженню вартості та розширенню спектру послуг.


Соціальні мережі:

facebook.com


 

Прес-служба Укрсоцбанк

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Дзвінки по Україні та з-за кордону за стандартними тарифами.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення