CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

ПАТ "Укрсоцбанк", UniCredit Bank™, виступив спонсором українського гросмейстера на міжнародному фестивалі шахів

26.10.2012

ПАТ "Укрсоцбанк", який працює під торговою маркою UniCredit Bank, виступив у підтримку молодого українського гросмейстера у рамках міжнародного фестивалю шахів "Меморіал М.І.Чигорина".

Інтернаціональний турнір з шахів буде проходити з 25 жовтня по 4 листопада 2012 року у культурній столиці Росії – Санкт-Петербурзі. Змагання відбудеться у два етапи: 25-26 жовтня пройде рапід-турнір, а вже з 27 жовтня по 4 листопада стартує етап Кубка Росії з класичних шахів. Санкт-петербурзький шаховий турнір традиційно відрізняється сильним складом гравців. Наразі, головний турнір вже зібрав заявки від 280 гравців, серед яких 75 міжнародних гросмейстерів. У цьогорічному турнірі зіграють такі відомі гросмейстери, як: Олексій Широв (Латвія), Арещенко Олександр (Україна), Алмаши Золтан (Угорщина), Сашікірян Крішнан (Індія), Володимир Акопян (Вірменія) та багато інших сильних гравців.

ПАТ "Укрсоцбанк", UniCredit Bank™, с гордістю представляє на міжнародному фестивалі шахів "Меморіал М.І.Чигорина" талановитого шахіста Юрія Айрапетяна. Юрій, який водночас є співробітником ПАТ "Укрсоцбанк" - молодий український шахіст, міжнародний гросмейстер з шахів. Гравець отримав звання міжнародного майстра у 2005 році, а вже у 2007 році завоював звання гросмейстера.

Граціано Камелі, генеральний менеджер ПАТ "Укрсоцбанк", UniCredit Bank™, зазначив: "Ми дуже раді допомогти молодому шахісту, нашому співробітнику, який вже встиг завоювати міжнародне визнання, прийняти участь у престижному турнірі, сприяти розвитку його таланту. Підтримуючи такий інтелектуальний вид спорту як шахи, ми маємо на меті сприяти соціально-культурному зростанню українського суспільства в цілому".

Серед інших пріоритетних векторів соціальної діяльності Банку варто відзначити такі напрями як спорт, мистецтво, допомога дітям.

ПАТ "Укрсоцбанк", UniCredit Bank™, бажає Юрію Айрапетяну успішного виступу на змаганні та підкорення нових вершин шахового Олімпу!

 

ДОВІДКА

Укрсоцбанк – український банк з 28-річною історією, що завжди був та залишається одним з лідерів ринку за обсягами активів, кредитних та депозитних портфелів, кількістю клієнтів, відділень та банкоматів.

Укрсоцбанк входить до приватної інвестиційної холдингової групи ABH Holdings S.A. (ABHH) зі штаб-квартирою у Люксембурзі. АВНН має інвестиції у фінансові установи в Україні, Білорусі, Російській Федерації, Казахстані та Нідерландах, а також представництва на Кіпрі та у Великобританії. До активів АВНН в Україні також входить АТ "Альфа-Банк" (Україна).

Наразі група ABH Holdings S.A. проводить консолідацію активів в Україні, що призведе до створення на базі АТ "Альфа-Банк" (Україна) найбільшого приватного банку в країні. Вдалий синтез та синергія двох фінустанов групи сприятиме підвищенню рівня технологій, якості сервісу для клієнтів, а також зниженню вартості та розширенню спектру послуг.


Соціальні мережі:

facebook.com


 

Прес-служба Укрсоцбанк

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Дзвінки по Україні та з-за кордону за стандартними тарифами.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення