CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

ПАТ "Укрсоцбанк", UniCredit Bank™, стартував із депозитом "Чемпіон"

23.10.2012

22 жовтня 2012 року ПАТ "Укрсоцбанк", який працює під торговою маркою UniCredit Bank, презентував своїм клієнтам інноваційний продукт – депозит "Чемпіон".

На створення депозиту «Чемпіон» фахівців Банку надихнула головна спортивна подія України 2012 року – Європейський футбольний чемпіонат. Особливістю продукту є те, що впродовж терміну його дії у 120 днів нарахування процентів поділено на три "футбольні" періоди – 45 днів, 45 днів та 30 днів. З проходженням кожного з трьох "футбольних" періодів процентна ставка зростає, а сплата "зароблених" процентів здійснюється у кінці кожного періоду на поточний або картковий рахунок клієнта. За кожен повний проміжний період проценти нараховуються за схемою:

Повні проміжні періоди (днів включно) Процентна ставка, % річних
до 50 000.00 грн. 50 000.01 - 300 000.00 грн. 300 000.01 грн. та більше
1 – 45 день включно 18.5% 19.5% 20.5%
46 – 90 день включно 19.5% 20.5% 21.5%
91 – 120 день включно 21% 22% 23%

Окрім вигідної процентної ставки та зручної виплати прибутку "Чемпіон" поєднав у собі можливість поповнення без обмежень та автоматичну пролонгацію.

Любомир Пунчев, Директор Центру роздрібного бізнесу ПАТ "Укрсоцбанк", коментуючи запуск нового продукту, сказав: "На створення цього продукту нас надихнула одна дуже важлива європейська спортивна подія цього року, яка поставила Україну на перші шпальти всіх світових видань – ЄВРО чемпіонат. Розроблюючи цей депозит, ми мали на меті зробити продукт, який повністю відповідає усім основним потребам наших клієнтів, а саме: отримати хороший прибуток за проміжний період депозиту, можливість його поповнення у будь-який час та відносно короткий строк вкладу. Варто зазначити, що продукт був протестований на його сприйняття клієнтами, і тестування було пройдено на відмінно".

 

ДОВІДКА

Укрсоцбанк – український банк з 28-річною історією, що завжди був та залишається одним з лідерів ринку за обсягами активів, кредитних та депозитних портфелів, кількістю клієнтів, відділень та банкоматів.

Укрсоцбанк входить до приватної інвестиційної холдингової групи ABH Holdings S.A. (ABHH) зі штаб-квартирою у Люксембурзі. АВНН має інвестиції у фінансові установи в Україні, Білорусі, Російській Федерації, Казахстані та Нідерландах, а також представництва на Кіпрі та у Великобританії. До активів АВНН в Україні також входить АТ "Альфа-Банк" (Україна).

Наразі група ABH Holdings S.A. проводить консолідацію активів в Україні, що призведе до створення на базі АТ "Альфа-Банк" (Україна) найбільшого приватного банку в країні. Вдалий синтез та синергія двох фінустанов групи сприятиме підвищенню рівня технологій, якості сервісу для клієнтів, а також зниженню вартості та розширенню спектру послуг.


Соціальні мережі:

facebook.com


 

Прес-служба Укрсоцбанк

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Дзвінки по Україні та з-за кордону за стандартними тарифами.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення