CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

ПАТ «Укрсоцбанк, UniCredit Bank™, провів фінал дев’ятої Всеукраїнської студентської Олімпіади

22.10.2012

20 жовтня 2012 в Києві відбувся фінал дев’ятої Всеукраїнської студентської Oлімпіади, ініціатором якої виступив ПАТ "Укрсоцбанк", UniCredit Bank™. Основною ідеєю заходу є допомога талановитій студентській молоді у виявленні та розвитку своїх здібностей, створення сприятливих умов для професійної реалізації.

Цього року в Олімпіаді взяли участь 1306 студентів з 100 вищих навчальних закладів України. У фінал вийшли 15 студентів, які продемонстрували у першому турі UniОлімпіади найкращі показники знань, освіченості та ерудованості в банківській справі, фінансах. Учасники фіналу, згідно з правилами UniОлімпіади, представили на розгляд журі презентацію на одну з запропонованих тем, спробували себе в ролі фахівців з продажу відділення UniCredit Bank™, а також продемонстрували свою креативність, створивши рекламну концепцію нового продукту міжнародного Банку.

У трійку кращих студентів дев’ятої Всеукраїнської Олімпіади увійшли:

  • Білоус Катерина Олександрівна, Київський Національний Університет Імені Тараса Шевченка - І місце;
  • Горбатенко Марина Григорівна, Черкаський Інститут Банківської Справи УБС НБУ - ІІ місце;
  • Пашова Оксана Миколаївна, Харківський Інститут Банківської Справи Університету Банківської Справи Національного Банку Україні - ІІІ місце.

Усі фіналісти отримали цінні подарунки - набори сувенірної продукції УЄФА ЄВРО 2012, колекційних монет УЄФА ЄВРО 2012, а також право на проходження практики в банках UniCredit в Україні. Переможцям були вручені дипломи та, на додаток до основних заохочень, вони були відзначені грошовими преміями - І місце - 8000 грн., ІІ місце - 6000 грн., ІІІ місце - 4000 грн., а також зараховані в зовнішній кадровий резерв з правом працевлаштування в системі ПАТ «Укрсоцбанк» після отримання диплому.

Переможниця студентського першості, Катерина Білоус, ділячись враженнями про освітній захід, зазначила, що основна мета її участі у заході – перевірити теоретичні знання, застосувати їх на практиці, отримати досвід спілкування з конкурсантами та отримати можливість працевлаштуватися.

Склад журі, що оцінювало конкурсантів дев’ятої Всеукраїнської студентської Oлімпіади, був представлений провідними фахівцями фінансової установи:

  • Голова журі - Владислав Рашкован - член правління ПАТ "УніКредит Банк";
  • Петр Лангер – керівник напрямку Group Employer branding;
  • Либор Билек – начальник управління структурованого корпоративного фінансування ПАТ "Укрсоцбанк";
  • Ірина Кобильченко – начальник департаменту корпоративної ідентичності на комунікацій ПАТ "Укрсоцбанк";
  • Дмитро Шулевський – начальник департаменту роздрібних продажів Північного комерційного макрорегіону ПАТ "Укрсоцбанк";
  • Анна Яворовська – начальник управління навчання та розвитку ПАТ "Укрсоцбанк".

UniCredit Bank™ вітає всіх фіналістів дев’ятої Всеукраїнської студентської Oлімпіади та бажає подальших звершень як у сфері освіти, так і в професійному майбутньому.

 

ДОВІДКА

Укрсоцбанк – український банк з 28-річною історією, що завжди був та залишається одним з лідерів ринку за обсягами активів, кредитних та депозитних портфелів, кількістю клієнтів, відділень та банкоматів.

Укрсоцбанк входить до приватної інвестиційної холдингової групи ABH Holdings S.A. (ABHH) зі штаб-квартирою у Люксембурзі. АВНН має інвестиції у фінансові установи в Україні, Білорусі, Російській Федерації, Казахстані та Нідерландах, а також представництва на Кіпрі та у Великобританії. До активів АВНН в Україні також входить АТ "Альфа-Банк" (Україна).

Наразі група ABH Holdings S.A. проводить консолідацію активів в Україні, що призведе до створення на базі АТ "Альфа-Банк" (Україна) найбільшого приватного банку в країні. Вдалий синтез та синергія двох фінустанов групи сприятиме підвищенню рівня технологій, якості сервісу для клієнтів, а також зниженню вартості та розширенню спектру послуг.


Соціальні мережі:

facebook.com


 

Прес-служба Укрсоцбанк

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Дзвінки по Україні та з-за кордону за стандартними тарифами.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення