CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

ПАТ “Укрсоцбанк”, UniCredit Bank™, увійшов у ТОП-3 банків по наданню розрахунково-касового обслуговування (Cash Management) всередині країни

10.10.2012

Згідно з результатами конкурсу “Euromoney Cash Management Poll 2012”, який було проведено виданням “Euromoney”, ПАТ “Укрсоцбанк”, UniCredit Bank™, посів третє місце в рейтингу кращих банків в сфері розрахунково-касового обслуговування в країні; фінансова група UniCredit стала лідером у номінації “Кращий банк з надання розрахунково-касового обслуговування” в ЦСЄ.

Сьогодні було оголошено результати дослідження “Euromoney Cash Management Poll 2012”, згідно якого UniCredit було названо кращим провайдером розрахунково-касового обслуговування в роботі з міжнародними корпоративними клієнтами в регіоні Центральної та Східної Європи. Дослідження також надало UniCredit лідируючі позиції в Італії та Німеччині, де банк увійшов у ТОП-3 вітчизняних фінансових установ в сфері розрахунково-касового обслуговування. Крім того, UniCredit було обрано кращим банком із надання розрахунково-касового обслуговування у наступних 7 країнах: Боснія та Герцеговина, Чеська республіка, Хорватія, Угорщина, Польща, Румунія та Словенія. У дослідженні взяли участь більше, ніж 17 000 міжнародних корпоративних клієнтів. Звіт було опубліковано сьогодні, з ним можна ознайомитись на веб-сторінці журналу.

Борис Тимонькін, Голова правління, головний виконавчий директор ПАТ “Укрсоцбанк”, UniCredit Bank™ заявив : “Це, безумовно, успіх. Нагорода свідчить про те, що Група виходить на якісно новий рівень. Нам довіряє усе більша кількість міжнародних клієнтів, а це означає, що ми цю довіру маємо виправдовувати. Думаю, таке визнання, враховуючи, що воно засноване на відгуках клієнтів, є найкращим показником якості роботи. Український ринок ще не до кінця розуміє усі переваги таких послуг. Але ті компанії, які працюють з міжнародними операціями, звісно, вже встигли відчути переваги. Потрібен час, але, мені здається, переламний момент у свідомості вже настав. Подальше наше завдання полягає в тому, щоб поділитися своїми знаннями та досвідом, підтримати та стати тим самим провідником, який зробить процес роботи з новим ринком плавним та безболісним”.

Жан П’єр Мустьє, голова Підрозділу корпоративного та інвестиційного банківського бізнесу (C&IB) в UniCredit сказав: "Ці нагороди - велике досягнення, що підтверджує той факт, що клієнти високо цінують наші безперервні зусилля у пропонуванні якомога кращого сервісу та у полегшенні доступу до операцій у Західній, Центральній та Східній Європі. Cash Management - є ключовою послугою для наших міжнародних клієнтів у крос-кордонних операціях, і UniCredit прагне надавати індивідуальних рішень для кожного клієнта. Для нас це визнання від міжнародних корпоративних клієнтів дуже важливе, ми і надалі будемо зосереджуватись на покращенні та розвитку наших пропозицій для ключових клієнтів”.

Джанні Франко Папа, голова Відділу ЦСЄ в UniCredit заявив: “Надання міжнародних послуг - ключовий стовп стратегії UniCredit у роботі з корпоративними клієнтами. Саме тому я особливо пишаюсь цим визнанням наших послуг в сфері Cash Management нашими клієнтами. Вже багато років ми направляємо усі свої зусилля на щоденне задоволення потреб своїх клієнтів, регулярно контактуючи з ними та цікавлячись їхньою думкою. Наша модель надання послуг та структура прийняття рішень засновані в першу чергу на цьому, і задоволення потреб клієнтів - ключовий компонент у розробці нових продуктів. Це дослідження, проведене “Euromoney”, та нагороди, присуджені Групі, підтверджують правильність нашого розуміння того, що ми знаходимось на вірному шляху”.

За результатами цьогорічного дослідження UniCredit визнано кращим гравцем в сфері розрахунково-касового обслуговування глобально у трьох категоріях: “Знання індустрії та досвід”, “Технічне керівництво та підтримка” та “Сумісність із системами клієнтів”.

В липні цього року під час церемонії нагородження журі “Euromoney” також відмітили UniCredit кращою установою в сфері розрахунково-касового обслуговування в Центральній та Східній Європі.

Контакти:

Відносини з медіа:
Tel. +39 02 88628236;
e-mail: MediaRelations@unicredit.eu

Відносини з інвесторами:
Tel. + 39 02 88628715;
e-mail: InvestorRelations@unicredit.eu

Про Підрозділ корпоративного та інвестиційного банківського бізнесу (C&IB) в UniCredit

UniCredit, надійний Європейський комерційний банк з лідируючими позиціями в Італії, Німеччині, Австрії та Польщі та вагомою присутністю в інших швидкозростаючих країнах ЦСЄ, має одну з найбільших мереж у Європі з майже 10 000 відділень.

У підрозділі корпоративного та інвестиційного банківського бізнесу працює майже 9 500 професіоналів у 50 країнах, які обслуговують корпоративних клієнтів через найбільшу групу банківських мереж у Західній, Центральній та Східній Європі.

Віддані довготривалим партнерським відносинам з нашими клієнтами в усіх секторах, наші менеджери по роботі з клієнтами та спеціалісти з продуктів розробляють індивідуальні рішення у стратегічному діалозі з нашими клієнтами, додержуючись трьох принципів нашої програми Ключових пропозицій клієнтам:

  • Корпоративні банківські і операційні послуги
  • Структурне фінансування, ринки капіталу та інвестиційні продукти
  • Доступ до Західної, Центральної та Східної Європи
 

ДОВІДКА

Укрсоцбанк – український банк з 28-річною історією, що завжди був та залишається одним з лідерів ринку за обсягами активів, кредитних та депозитних портфелів, кількістю клієнтів, відділень та банкоматів.

Укрсоцбанк входить до приватної інвестиційної холдингової групи ABH Holdings S.A. (ABHH) зі штаб-квартирою у Люксембурзі. АВНН має інвестиції у фінансові установи в Україні, Білорусі, Російській Федерації, Казахстані та Нідерландах, а також представництва на Кіпрі та у Великобританії. До активів АВНН в Україні також входить АТ "Альфа-Банк" (Україна).

Наразі група ABH Holdings S.A. проводить консолідацію активів в Україні, що призведе до створення на базі АТ "Альфа-Банк" (Україна) найбільшого приватного банку в країні. Вдалий синтез та синергія двох фінустанов групи сприятиме підвищенню рівня технологій, якості сервісу для клієнтів, а також зниженню вартості та розширенню спектру послуг.


Соціальні мережі:

facebook.com


 

Прес-служба Укрсоцбанк

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Дзвінки по Україні та з-за кордону за стандартними тарифами.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення