CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

Укрсоцбанк розпочинає кредитування на придбання житла у ЖК «Паркові озера»

06.04.2011

ПАТ «Укрсоцбанк» спільно з будівельною компанією «Інтергал-Буд» розпочинають кредитування на інвестування у житлове будівництво по вулиці Воскресенській, 7.

21-25 поверховий багатоквартирний житловий комплекс розташований на Лівому березі Києва, в парку «Перемога», поблизу станції метро «Дарниця». Термін здачі комплексу в експлуатацію – 3 квартал 2011 року. До продажу виставлені 1-3-кімнатні квартири від 50 до 86 кв.м., вартістю від 9600 грн. за кв.м.

Вартість квартири включає сучасний ремонт та облаштування, яке передбачає: вбудовану кухню, електроплиту, вбудоване сантехнічне обладнання, оздоблення керамічною плиткою санвузлів та робочої поверхні кухні. Квартири оснащено металопластиковими вікнами, подвійними склопакетами, лічильниками води та електрики, броньованими вхідними дверима, дерев’яними міжкімнатними дверми, ламінатом/лінолеумом, шпалерами під фарбу.

У свою чергу Укрсоцбанк пропонує вигідні умови кредитування для бажаючих придбати квартири в цих будівлях, а саме: кредит надається на 20 років з відсотковою ставкою до 15,9 %, яка остаточно встановлюється на момент надання кредиту. Кредит надається лише після введення будинку в експлуатацію, а це значить, що позичальнику не доведеться сплачувати зайві відсотки.

Детальну інформацію стосовно умов кредитування та переліку документів Ви можете знайти перейшовши за посиланням; звернувшись до Контакт-центу Банку – 0 800 5000 20 – або Київського відділення Банку за адресою: вул. Жилянська 9/11, тел.:+38 044 205 31 30.

ДОВІДКА

Укрсоцбанк – український банк з 28-річною історією, що завжди був та залишається одним з лідерів ринку за обсягами активів, кредитних та депозитних портфелів, кількістю клієнтів, відділень та банкоматів.

Укрсоцбанк входить до приватної інвестиційної холдингової групи ABH Holdings S.A. (ABHH) зі штаб-квартирою у Люксембурзі. АВНН має інвестиції у фінансові установи в Україні, Білорусі, Російській Федерації, Казахстані та Нідерландах, а також представництва на Кіпрі та у Великобританії. До активів АВНН в Україні також входить АТ "Альфа-Банк" (Україна).

Наразі група ABH Holdings S.A. проводить консолідацію активів в Україні, що призведе до створення на базі АТ "Альфа-Банк" (Україна) найбільшого приватного банку в країні. Вдалий синтез та синергія двох фінустанов групи сприятиме підвищенню рівня технологій, якості сервісу для клієнтів, а також зниженню вартості та розширенню спектру послуг.


Соціальні мережі:

facebook.com


 

Прес-служба Укрсоцбанк

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Дзвінки по Україні та з-за кордону за стандартними тарифами.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення