CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

Клієнти-держателі карт Visa Gold ПАТ «Укрсоцбанк» (UniCredit Bank™) стали переможцями акції «Вигравай подорож до Парижа з Visa Gold»

25.09.2012

З 15 березня по 15 червня 2012 року ПАТ «Укрсоцбанк», який працює під торговою маркою UniCredit Bank, виступав партнером акції від платіжної системи Visa - «Вигравай подорож до Парижа з Visa Gold».

У рамках «Вигравай подорож до Парижа з Visa Gold», держателі преміальних карт Visa Gold, здійснюючи операції на будь-яку суму з оплати товарів/робіт/послуг у торгово-сервісних підприємствах та з використанням мережі Інтернет у зазначений період дії акції, автоматично отримували шанс стати власниками цінних подарунків.

Визначення власників подарунків відбулося у серпні 2012 року. Під час розіграшу розігрувалися: 20 мобільних телефонів Samsung Galaxy, 25 сертифікатів, серед яких сертифікати від компаній МАУ, Zarina, Технополіс та Фокстрот вартістю 800 грн. кожний та головний приз – 1 сертифікат на подорож на двох на 4 дні до Парижа.

За результатами проведення розіграшу, клієнти-держателі преміальних карт Visa Gold ПАТ «Укрсоцбанк», UniCredit Bank™, стали власниками наступних заохочень:

- Сертифікати в магазин «Фокстрот» отримали:
1. Гонак Василь Іванович.
2. Богдан Андрій Вікторович.

- Мобільний телефон Samsung Galaxy отримав:
1. Шаронін Євгеній Анатолійович.

Євгеній Шаронін, власник подарунку (мобільного телефону): «Дзвінок співробітника Банку із словами, що я став переможцем акції, був несподіванкою. Спочатку навіть подумав, що це жарт. Коли отримав телефон, був надзвичайно задоволений. Тож дякую ПАТ «Укрсоцбанк» та компанії Visa за наданий подарунок».

Ольга Шостак, начальник Управління заможних клієнтів, коментуючи участь Банку у промо-компанії зазначила: «Ми завжди відчуваємо радість і задоволення, коли отримуємо від клієнтів позитивні відгуки. Це стимулює нас до створення нових цікавих пропозицій. Тому, вже в найближчому майбутньому будемо пропонувати нові, не менш цікаві для клієнтів акції».

Від імені ПАТ «Укрсоцбанк», UniCredit Bank™, щиро вітаємо всіх переможців. Бажаємо усім клієнтам побільше приємних сюрпризів у житті, а також подарунків під час участі в акціях UniCredit Bank™!

 

ДОВІДКА

Укрсоцбанк – український банк з 28-річною історією, що завжди був та залишається одним з лідерів ринку за обсягами активів, кредитних та депозитних портфелів, кількістю клієнтів, відділень та банкоматів.

Укрсоцбанк входить до приватної інвестиційної холдингової групи ABH Holdings S.A. (ABHH) зі штаб-квартирою у Люксембурзі. АВНН має інвестиції у фінансові установи в Україні, Білорусі, Російській Федерації, Казахстані та Нідерландах, а також представництва на Кіпрі та у Великобританії. До активів АВНН в Україні також входить АТ "Альфа-Банк" (Україна).

Наразі група ABH Holdings S.A. проводить консолідацію активів в Україні, що призведе до створення на базі АТ "Альфа-Банк" (Україна) найбільшого приватного банку в країні. Вдалий синтез та синергія двох фінустанов групи сприятиме підвищенню рівня технологій, якості сервісу для клієнтів, а також зниженню вартості та розширенню спектру послуг.


Соціальні мережі:

facebook.com


 

Прес-служба Укрсоцбанк

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Дзвінки по Україні та з-за кордону за стандартними тарифами.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення