CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

Голова правління Укрсоцбанку Борис Тимонькін став лауреатом конкурсу «ГУАМ» у номінації «Банкір року»

04.04.2011

Згідно з підсумками І Міжнародного конкурсу «Кращі банки ГУАМ – 2010» Борис Тимонькін голова Правління Укрсоцбанку став переможцем у номінації «Банкір року». Урочиста церемонія нагородження лауреатів конкурсу відбулась у Секретаріаті ГУАМ 30 березня 2011 року.

Мета конкурсу – визначення кращих банківських установ, які працюють на території країн – учасниць ГУАМ (Грузії, України, Азербайджанської Республіки, Республіки Молдова) згідно з окремими напрямками їх діяльності; публічне оголошення досягнень найкращих банків країн ГУАМ згідно з принципами, які загальноприйняті у світовій практиці; зміцнення довіри до банків країн ГУАМ як основоположного принципу їх професійної діяльності.

Професійну діяльність першої особи, а також самого Банку було відмічено організаторами церемонії: «За час плідної діяльності Банк, поза сумнівом, став одним із найуспішніших на ринку фінансових послуг. І це, безперечно, є заслугою ділових якостей, високого рівня професіоналізму команди та першої особи Банку, його вміння правильно будувати відносини з кожним партнером. В основі роботи Бориса Тимонькіна закладено такі принципи як прозорість, чесність, взаємність та повага, що є причиною його успіху та успіху всього Банку в цілому. Бориса Тимонькіна відрізняють не тільки високий професіоналізм, але й також його особисті якості лідера, які допомагають йому максимальну віддачу в роботі персоналу Банку».

На церемонії нагородження лауреатів були присутні представники Центробанків, банківських асоціацій, банків країн ГУАМ, міністерств та відомств, акредитованих дипломатичних місій, підприємці, представники ЗМІ.

ГУАМ

Організація за демократію та економічний розвиток – ГУАМ є міжнародною регіональною організацією, до складу якої входять Азербайджанська Республіка, Грузія, Республіка Молдова та Україна. Створена 23 травня 2006 року на Київському саміті ГУАМ, під час якого глави держав підписали Статут Організації.

ДОВІДКА

Укрсоцбанк – український банк з 28-річною історією, що завжди був та залишається одним з лідерів ринку за обсягами активів, кредитних та депозитних портфелів, кількістю клієнтів, відділень та банкоматів.

Укрсоцбанк входить до приватної інвестиційної холдингової групи ABH Holdings S.A. (ABHH) зі штаб-квартирою у Люксембурзі. АВНН має інвестиції у фінансові установи в Україні, Білорусі, Російській Федерації, Казахстані та Нідерландах, а також представництва на Кіпрі та у Великобританії. До активів АВНН в Україні також входить АТ "Альфа-Банк" (Україна).

Наразі група ABH Holdings S.A. проводить консолідацію активів в Україні, що призведе до створення на базі АТ "Альфа-Банк" (Україна) найбільшого приватного банку в країні. Вдалий синтез та синергія двох фінустанов групи сприятиме підвищенню рівня технологій, якості сервісу для клієнтів, а також зниженню вартості та розширенню спектру послуг.


Соціальні мережі:

facebook.com


 

Прес-служба Укрсоцбанк

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Дзвінки по Україні та з-за кордону за стандартними тарифами.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення