CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

В Італії стартувало Турне Кубка UEFA Champions League, представлене UniCredit

18.09.2012

З 13 вересня по 22 жовтня 2012 р. в Італії проходить четверте Турне Кубка UEFA Champions League, представлене UniCredit. Турне пройде в 9 містах, церемонія відкриття відбулася в Мілані на площі Дуомо, а фінал Турне відбудеться в Римі.

У цьому році Турне знову повертається до Італії після трьох років подорожей по інших країнах. По дорозі до Риму червона вантажівка з трофеєм зупиниться в Турині, Болоньї, Палермо і Неаполі, де шанувальники футболу зможуть відвідати виставку, присвячену найпрестижнішому футбольному турніру Європи. Крім того, під час зупинок у містах Верона, Венеція і Флоренція всі охочі зможуть сфотографуватися з легендарним трофеєм.

У цьому році у Турне насичена і цікава програма, включаючи можливість не тільки зробити фото з трофеєм і потім завантажити його з сайту, але і можливість отримати автографи таких футбольних зірок, як Кафу, Луїш Фігу і Рууд Гулліт. Крім того, в рамках Турне щонеділі на 6 основних зупинках відбудуться футбольні турніри UniCredit Cup, в яких візьмуть участь 32 команди, що складаються з дітей 2000/2001 року народження, що входять до команди національного спортивного дитячого центру Centro Sportivo Italiano.

«Ми вирішили знову провести Турне Кубка UEFA Champions League в Італії, оскільки це стратегічна країна для нашої Групи, на яку припадає понад 45% нашої бізнес-діяльності, - говорить Паоло Фіорентіно, Заступник Генерального менеджера, Виконавчий директор UniCredit. - Крім того, в цьому рішенні є важливий історичний аспект, оскільки Турне зачіпає міста, в яких у нашої Групи сильне коріння. Можливість побачити трофей на головній площі вашого міста і сфотографуватися з ним - це не та подія, яка трапляється щодня. Після турне по Європі в попередні роки ми повертаємо Турне в Італію, одну з найбільш успішних футбольних країн у історії UEFA Champions League, де існує сильна впізнаваність спонсорства серед глядачів. Таким чином ми привозимо трофей до людей, роблячи наш бренд більш упізнаваним».

Луїш Фігу, Офіційний амбасадор UniCredit для UEFA Champions League в Мілані, зазначив, що «Турне Кубка - важлива подія, воскрешає хороші спогад і емоції. Це чарівний захід, і я щасливий в цьому році знову бути його частиною».

«UEFA Champions League володіє обширною і коштовною спадщиною, це вершина європейського клубного футболу, - додав Девід Тейлор, Голова правління UEFA Events SA. - Італійські клуби, тренери і гравці зіграли величезну роль у створенні цієї спадщини, і сам трофей представляє важливу частину нашого змагання. З доставкою кубка разом з UniCredit в кілька італійських міст, італійські футбольні фанати отримують шанс відчути незабутні моменти разом з трофеєм і мріяти про майбутній успіх».

Турне Кубка UEFA Champions League не тільки знаменує собою початок сезону UEFA Champions League 2012/2013, а також відкриває новий цикл спонсорства 2012 - 2015, який відрізняється початком дії нових прав для UniCredit. Зокрема, це право називатися «Офіційним Банком UEFA Champions League», що створює тісний зв'язок між спонсорством і ключовим бізнесом UniCredit як фінансової організації. Те ж відноситься до нових прав на виробництво «Офіційної монети UEFA Champions League від UniCredit», яка буде використовуватися суддями в якості офіційної монети для жеребкування перед кожним матчем. Всі монети складуть «Офіційну колекцію монет».

Крім того, UniCredit запускає ще дві унікальні ініціативи, надаючи відвідувачам шанс виграти квитки на фінал UEFA Champions League 2013 в Лондоні. Під час кожної з дев'яти зупинок в процесі Турне відвідувачі будуть отримувати купони, які вони зможуть принести у відділення UniCredit до 30 листопада та використати їх для безкоштовного отримання ексклюзивної версії Genius Card MasterCard UEFA Champions League. Для участі у розіграші квитків потрібно лише покласти на карту 100 євро.

Щорічне Турне Кубка UEFA Champions League, представлене UniCredit, стає доброю європейською традицією. У 2009-2011 роках Кубок побував в сорока восьми містах тринадцяти країн Європи. За час проведення Турне більше 320 000 людей взяли участь у заходах, приурочених до цієї події. У цьому році Турне UniCredit націлене на перевищення результатів минулих років, підкреслюючи успіх співпраці з UEFA Champions League.

Дізнайтеся більше про Турне Кубка UEFA Champions League на сайті www.unicredit.eu/ champions і на сторінці у facebook.com/ UniCreditChampions.

ДОВІДКА

Укрсоцбанк – український банк з 28-річною історією, що завжди був та залишається одним з лідерів ринку за обсягами активів, кредитних та депозитних портфелів, кількістю клієнтів, відділень та банкоматів.

Укрсоцбанк входить до приватної інвестиційної холдингової групи ABH Holdings S.A. (ABHH) зі штаб-квартирою у Люксембурзі. АВНН має інвестиції у фінансові установи в Україні, Білорусі, Російській Федерації, Казахстані та Нідерландах, а також представництва на Кіпрі та у Великобританії. До активів АВНН в Україні також входить АТ "Альфа-Банк" (Україна).

Наразі група ABH Holdings S.A. проводить консолідацію активів в Україні, що призведе до створення на базі АТ "Альфа-Банк" (Україна) найбільшого приватного банку в країні. Вдалий синтез та синергія двох фінустанов групи сприятиме підвищенню рівня технологій, якості сервісу для клієнтів, а також зниженню вартості та розширенню спектру послуг.


Соціальні мережі:

facebook.com


 

Прес-служба Укрсоцбанк

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Дзвінки по Україні та з-за кордону за стандартними тарифами.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення