CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

ПАТ «Укрсоцбанк» оголошує про проведення IX Всеукраїнської студентської UniОлімпіади на приз UniCredit

13.09.2012

ПАТ «Укрсоцбанк», UniCredit Bank™ анонсує старт IX Всеукраїнської студентської UniОлімпіади, головною метою якої є допомога талановитій студентській молоді у виявленні та розвитку власних здібностей, створенні сприятливих умов для професійної реалізації, а також залучення обдарованих студентів у подальшому до роботи в Банку.

До участі в UniОлімпіаді запрошуються студенти 4-5 років навчання спеціальностей економіка, фінанси, банківська справа всіх національних або приватних вищих навчальних закладів України.

Олімпіада проводиться в 2 етапи: І тур - 9 жовтня 2012 року, ІІ тур - 20 жовтня 2012 року. Перший тур (відбірковий) проходитиме шляхом тестування в режимі «on-line», а другий (фінальний), який відбудеться в Києві, передбачає проведення 3 завдань, одне з яких підготовка презентації на зазначену тему.

Визначення фіналістів першого (відбіркового) туру здійснюється за максимальною кількістю набраних балів в ході тестування та за часом надання відповідей. 100 учасників, які отримали найвищі результати, отримують пам’ятні призи та зараховуються до зовнішнього кадрового резерву Банку з правом проходження виробничої практики в ПАТ «Укрсоцбанк», UniCredit Bank™.

Переможці фінального туру Олімпіади в особистій першості нагороджуються Дипломом, відповідно I, II, III ступенів, отримують матеріальну нагороду (І місце - 8000 грн., ІІ місце - 6000 грн., ІІІ місце - 4000 грн.) та право працевлаштування в систему Банку, після отримання диплому про повну вищу освіту.

Оцінюватиме знання конкурсантів спеціальне фахове журі, до складу якого входитимуть топ-менеджери та представники ПАТ «Укрсоцбанк», ПАТ «УніКредит Банк», а також представники групи UniCredit.

UniCredit Bank™ бажає студентам успіхів і переконливих перемог!

 

ДОВІДКА

Укрсоцбанк – український банк з 28-річною історією, що завжди був та залишається одним з лідерів ринку за обсягами активів, кредитних та депозитних портфелів, кількістю клієнтів, відділень та банкоматів.

Укрсоцбанк входить до приватної інвестиційної холдингової групи ABH Holdings S.A. (ABHH) зі штаб-квартирою у Люксембурзі. АВНН має інвестиції у фінансові установи в Україні, Білорусі, Російській Федерації, Казахстані та Нідерландах, а також представництва на Кіпрі та у Великобританії. До активів АВНН в Україні також входить АТ "Альфа-Банк" (Україна).

Наразі група ABH Holdings S.A. проводить консолідацію активів в Україні, що призведе до створення на базі АТ "Альфа-Банк" (Україна) найбільшого приватного банку в країні. Вдалий синтез та синергія двох фінустанов групи сприятиме підвищенню рівня технологій, якості сервісу для клієнтів, а також зниженню вартості та розширенню спектру послуг.


Соціальні мережі:

facebook.com


 

Прес-служба Укрсоцбанк

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Дзвінки по Україні та з-за кордону за стандартними тарифами.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення