CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

ПАТ «Укрсоцбанк», UniCredit Bank™ стартує із акцією «Футбольний лайк» у соціальних мережах

10.09.2012

ПАТ «Укрсоцбанк», UniCredit Bank™ , стартує із акцією «Футбольний лайк» у соціальних мережах, прийнявши участь у якій учасники офіційних груп Банку матимуть можливість виграти комплект ексклюзивних пам’ятних монет, присвячених UEFA EURO 2012™, або оригінальні м’ячі TANGO 12™.

Акція проводиться у період з 10 вересня 2012 року по 08 жовтня 2012 року в соціальних мережах facebook.com та vkontakte.ru. Учасники акції повинні зареєструватися в офіційних групах Банку та поділитись новиною про акцію на своїй сторинці та зібрати у себе на стіні 3 «мені подобається» під даною заміткою протягом вказаного періоду.

Визначення переможців буде здійснюватися за допомогою сайту random.org шляхом випадкового відбору серед учасників акції «Футбольний лайк», які здійснили дії, визначені правилами акції.

Переможці будуть оголошені протягом 3 робочих днів після закінчення голосування в групах «UniCredit Bank Україна» в соціальних мережах та на сайті Банку www.unicredit.com.ua.

Після визначення переможців, організатор акції «Футбольний лайк» зв’язується з переможцями та обговорює всі питання щодо отримання подарунку.

 

ДОВІДКА

Укрсоцбанк – український банк з 28-річною історією, що завжди був та залишається одним з лідерів ринку за обсягами активів, кредитних та депозитних портфелів, кількістю клієнтів, відділень та банкоматів.

Укрсоцбанк входить до приватної інвестиційної холдингової групи ABH Holdings S.A. (ABHH) зі штаб-квартирою у Люксембурзі. АВНН має інвестиції у фінансові установи в Україні, Білорусі, Російській Федерації, Казахстані та Нідерландах, а також представництва на Кіпрі та у Великобританії. До активів АВНН в Україні також входить АТ "Альфа-Банк" (Україна).

Наразі група ABH Holdings S.A. проводить консолідацію активів в Україні, що призведе до створення на базі АТ "Альфа-Банк" (Україна) найбільшого приватного банку в країні. Вдалий синтез та синергія двох фінустанов групи сприятиме підвищенню рівня технологій, якості сервісу для клієнтів, а також зниженню вартості та розширенню спектру послуг.


Соціальні мережі:

facebook.com


 

Прес-служба Укрсоцбанк

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Дзвінки по Україні та з-за кордону за стандартними тарифами.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення