CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

UniCredit та UEFA Champions League у сезоні 2012/2013

03.09.2012

Новий сезон UEFA Champions League, який нещодавно стартував, стане першим сезоном, у якому UniCredit активує свої ексклюзивні додаткові права.

Зокрема, право називатися «Офіційним банком UEFA Champions League», що дозволяє зміцнити розуміння спонсорської участі UniCredit саме як фінансової установи. З цією ж метою нещодавно було отримано право на випуск «Офіційної монети UEFA Champions League від UniCredit», яка буде використовуватися арбітром для жеребкування перед кожним матчем і буде додана до «Офіційної колекції монет».

Починаючи з нового сезону UEFA Champions League 2012/2013, на українському телебаченні будуть транслюватися чотири нові телевізійні ролики між та підчас показу матчів UEFA Champions League. Ці ролики трансформують стратегію позиціонування UniCredit REAL LIFE BANKING у футбольний контекст, демонструючи пристрасть та ставлення до цього виду спорту поза матчами, а також вплив футболу на ситуації у реальному житті.

Спонсорські права групи UniCredit на території України будуть презентовані ПАТ «Укрсоцбанк» та ПАТ «УніКредит Банк», які працюють під торговою маркою UniCredit Bank. Участь UniCredit у UEFA Champions League відкрила багато можливостей для залучення ринків UniCredit, представлених у регіоні Центральної та Східної Європи, до світу футболу. Особливо допомагає фанатам відчути футбольну атмосферу Турне Кубка UEFA Champions League, що проходить за підтримки UniCredit. Турне вже успішно відвідало 2 найбільших міста України – Київ та Донецьк – за підтримки UniCredit Bank у сезоні 2011/2012.Наразі у деяких відділеннях ПАТ «Укрсоцбанк», UniCredit Bank™, вже функціонують «фанатські куточки», де клієнти за бажанням зможуть долучитися до віртуальної футбольної гри.

Девід Тейлор, головний виконавчий директор UEFA Events S.A., коментуючи продовження спонсорського контракту, зазначив: «Ми дуже раді, що UniCredit вирішив подовжити термін дії контракту, укладеного з UEFA та UEFA Champions League, ще на три роки. Підтримка та внесок UniCredit, зокрема у сприяння популяризації змагання у Східній Європі, високо цінується. Як один із ключових видів діяльності, Турне Кубка UEFA Champions League , представлене UniCredit, залишило незабутні враження та чудовий досвід для футбольних уболівальників. UEFA Champions League продовжує бути дуже цінною платформою для наших партнерів-спонсорів та ми впевнені, що вона продовжить надавати UniCredit чудові можливості для встановлення контактів з уболівальниками по всій Європі й надалі подовжувати наше співробітництво».

Нагадуємо, що група UniCredit виступає партнером UEFA та UEFA Champions League з сезону 2009/2010.

 

ДОВІДКА

Укрсоцбанк – український банк з 28-річною історією, що завжди був та залишається одним з лідерів ринку за обсягами активів, кредитних та депозитних портфелів, кількістю клієнтів, відділень та банкоматів.

Укрсоцбанк входить до приватної інвестиційної холдингової групи ABH Holdings S.A. (ABHH) зі штаб-квартирою у Люксембурзі. АВНН має інвестиції у фінансові установи в Україні, Білорусі, Російській Федерації, Казахстані та Нідерландах, а також представництва на Кіпрі та у Великобританії. До активів АВНН в Україні також входить АТ "Альфа-Банк" (Україна).

Наразі група ABH Holdings S.A. проводить консолідацію активів в Україні, що призведе до створення на базі АТ "Альфа-Банк" (Україна) найбільшого приватного банку в країні. Вдалий синтез та синергія двох фінустанов групи сприятиме підвищенню рівня технологій, якості сервісу для клієнтів, а також зниженню вартості та розширенню спектру послуг.


Соціальні мережі:

facebook.com


 

Прес-служба Укрсоцбанк

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Дзвінки по Україні та з-за кордону за стандартними тарифами.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення