CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

ПАТ «Укрсоцбанк» UniCredit Bank™ спільно з ТОВ «УніКредит Лізинг» запровадили спеціальну програму для клієнтів сегменту мікро- та малого бізнесу – «Фінансовий лізинг транспортных засобів»

29.08.2012

ПАТ «Укрсоцбанк», що працює під торговою маркою UniCredit Bank, розширив продуктовий ряд для клієнтів сегменту мікро- та малого бізнесу (ММБ), запровадивши новий спрощений вид фінансування транспортних засобів – «Фінансовий лізинг транспортних засобів».

Спеціальна програма, розроблена фахівцями ПАТ «Укрсоцбанк» UniCredit Bank™ спільно з ТОВ «УніКредит Лізинг», поєднує у собі спрощену процедуру оформлення транспортного засобу та конкурентну відсоткову ставку у іноземній валюті – від 11% річних. На умовах цього виду фінансування клієнт лише сплачує авансовий платіж, а про купівлю транспортного засобу, сплату всіх податків та зборів, реєстрацію в органах МРЕВ ДАІ, страхування по програмі «ПОВНЕ КАСКО» та «ОСЦПВ» дбає лізингова компанія.

Беручи до уваги потреби клієнтів сегменту ММБ програма «Фінансовий лізинг транспортних засобів» включає в себе:

1. Валютне фінансування без вимог до наявності валютної виручки.
2. Витрати на реєстрацію, пенсійний фонд, страхування по схемі «повне каско» і «осцпв» розподіляються рівними частинами в щомісячні лізингові платежі.
3. Клієнт отримуєте у використання транспортний засіб «під ключ», зареєстрований в органах МРЕВ ДАІ, застрахований та з повним комплектом документів.
4. Предмет лізингу не може бути предметом податкової застави та на нього не може бути накладено обтяження третіх осіб.
5. Транспортні засоби обліковуються на балансі лізингоотримувача, на них нараховується амортизація, зменшуючи, таким чином, податок на прибуток.

Ольга Полонська, керівник Управління клієнтів мікро- та малого бізнесу ПАТ «Укрсоцбанк» UniCredit Bank™, зазначила: «Фінансовий лізинг транспортних засобів є додатковим інструментом, який полегшує процес придбання комерційних транспортних засобів, не відволікаючи при цьому великих обсягів оборотних активів підприємства. Ми дбаємо про своїх клієнтів і прагнемо задовольняти всі потреби для розвитку їхнього бізнесу».

Щоб дізнатися більше про особливості продукту та умови його оформлення, будь ласка, завітайте на спеціальну сторінку офіційного веб-сайту Банку або зверніться до менеджера мікро- та малого бізнесу на відділенні Банку.

 

ДОВІДКА

Укрсоцбанк – український банк з 28-річною історією, що завжди був та залишається одним з лідерів ринку за обсягами активів, кредитних та депозитних портфелів, кількістю клієнтів, відділень та банкоматів.

Укрсоцбанк входить до приватної інвестиційної холдингової групи ABH Holdings S.A. (ABHH) зі штаб-квартирою у Люксембурзі. АВНН має інвестиції у фінансові установи в Україні, Білорусі, Російській Федерації, Казахстані та Нідерландах, а також представництва на Кіпрі та у Великобританії. До активів АВНН в Україні також входить АТ "Альфа-Банк" (Україна).

Наразі група ABH Holdings S.A. проводить консолідацію активів в Україні, що призведе до створення на базі АТ "Альфа-Банк" (Україна) найбільшого приватного банку в країні. Вдалий синтез та синергія двох фінустанов групи сприятиме підвищенню рівня технологій, якості сервісу для клієнтів, а також зниженню вартості та розширенню спектру послуг.


Соціальні мережі:

facebook.com


 

Прес-служба Укрсоцбанк

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Дзвінки по Україні та з-за кордону за стандартними тарифами.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення