CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

ПАТ «Укрсоцбанк», UniCredit Bank™, зайняв одну з лідируючих позицій у рейтингу банків за вартістю брендів

22.08.2012

ПАТ «Укрсоцбанк», UniCredit Bank™, посів 4 місце в рейтингу банків за вартістю брендів згідно з дослідженням, проведеним виданням «ГVардия. Рейтинг брендів ». Вартість бренду ПАТ «Укрсоцбанк», UniCredit Bank™ була оцінена в 8,5 млн.грн.

У 2012 році рейтинг корпоративних брендів будувався таким чином, щоб показати реальну картину взаємного впливу фінансового результату компанії і вартості її корпоративного бренду в період виходу економіки країни з кризи. Як і в минулі періоди, в 2012 році в рейтингу взяли участь компанії, що відповіли на запит «ГVардии», і компанії, за якими була доступна інформація для розрахунків. Міжнародні бренди оцінювалися виходячи лише з присутності на українському ринку.

Вартість бренду є лакмусовим папером, реагуючим як на фінансові проблеми, так і на динаміку розвитку компанії. Таким чином, результати дослідження показали, що економічний ефект від корпоративного брендингу отримують тільки ті компанії, які не просто пливуть за течією споживчого попиту, а докладають до цього інвестиційні та інноваційні зусилля.

"Ми позитивно оцінюємо дану позицію в рейтингу. Адже знаходимося в компанії брендів двох державних банків (Укрексімбанку та Ощадного банку) і провідного українського - Приватбанку. Недавній ребрендинг Укрсоцбанку в UniCredit Bank, а також такі яскраві проекти як Турне Кубка УЄФА Ліги Чемпіонів і національне спонсорство УЄФА ЄВРО 2012 сприяли закріпленню на ринку нового міжнародного банківського бренду, " - прокоментувала Ганна Слюсаренко, начальник департаменту корпоративної ідентичності та комунікацій ПАТ "Укрсоцбанк", UniCredit Bank™.

Слід зазначити, що з тридцяти представлених у рейтингу банківських брендів 27 оцінені на суму понад 1 млрд. грн. Ці факти свідчать про стабілізацію банківської системи і повернення довіри до неї після кризи.

 

ДОВІДКА

Укрсоцбанк – український банк з 28-річною історією, що завжди був та залишається одним з лідерів ринку за обсягами активів, кредитних та депозитних портфелів, кількістю клієнтів, відділень та банкоматів.

Укрсоцбанк входить до приватної інвестиційної холдингової групи ABH Holdings S.A. (ABHH) зі штаб-квартирою у Люксембурзі. АВНН має інвестиції у фінансові установи в Україні, Білорусі, Російській Федерації, Казахстані та Нідерландах, а також представництва на Кіпрі та у Великобританії. До активів АВНН в Україні також входить АТ "Альфа-Банк" (Україна).

Наразі група ABH Holdings S.A. проводить консолідацію активів в Україні, що призведе до створення на базі АТ "Альфа-Банк" (Україна) найбільшого приватного банку в країні. Вдалий синтез та синергія двох фінустанов групи сприятиме підвищенню рівня технологій, якості сервісу для клієнтів, а також зниженню вартості та розширенню спектру послуг.


Соціальні мережі:

facebook.com


 

Прес-служба Укрсоцбанк

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Дзвінки по Україні та з-за кордону за стандартними тарифами.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення