CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

ПАТ «Укрсоцбанк», UniCredit Bank™, та авіакомпанія «Міжнародні Авіалінії України» (МАУ) оголошують про початок спільної акції «Подорожуй вигідно разом із UniCredit Bank™ та МАУ!»

08.08.2012

Власники преміальних карт Visa Gold, Visa Platinum, Visa Infinite, Visa Business (у т.ч. chip), емітованих ПАТ «Укрсоцбанк», який працює під торговою маркою UniCredit Bank™, можуть скористатися знижками на авіа перельоти від компанії МАУ.

Термін дії акції: з 02.08.2012 р. по 20.02.2013 р. (включно).

Гарантовані знижки:

  • 7 % від будь-якого тарифу на перельоти в економ класі;
  • 10 % від будь-якого тарифу на перельоти в бізнес класі.

Аеропортові та інші збори оформляються без знижки.

Для того, щоб скористатися знижкою, необхідно:

  • оформити картку Visa Gold, Visa Platinum, Visa Infinite, Visa Business (у т.ч. chip) або скористатися діючою карткою в період дії акції – 02.08.2012 р. – 20.02.2013 р. (включно);
  • для отримання знижки необхідно попередити представника МАУ, що розрахунок буде здійснюватися з використанням картки Visa Gold, Visa Platinum, Visa Infinite, Visa Business (у т.ч. chip), емітованих ПАТ «Укрсоцбанк»;
  • здійснити з використанням картки операцію з оплати авіаквитків компанії МАУ на будь-яку суму та отримати знижку (кількість операцій – не обмежена).

Ольга Шостак, начальник управління заможніх клієнтів ПАТ «Укрсоцбанк»: «Спільна з МАУ акція – це пропозиція дійсно варта уваги. Вона зацікавить більшість клієнтів, які мають преміальні картки, особливо напередодні бізнес-активного періоду та у період новорічних відпусток, які вже не за горами».

Представництва авіакомпанії МАУ в Україні.

Знижки також розповсюджуються на купівлю авіаквитків через Веб-сайт 

За додатковою інформацією звертайтеся до Контакт-центру ПАТ «Укрсоцбанк» – 0 800 5000 20.

 

ДОВІДКА

Укрсоцбанк – український банк з 28-річною історією, що завжди був та залишається одним з лідерів ринку за обсягами активів, кредитних та депозитних портфелів, кількістю клієнтів, відділень та банкоматів.

Укрсоцбанк входить до приватної інвестиційної холдингової групи ABH Holdings S.A. (ABHH) зі штаб-квартирою у Люксембурзі. АВНН має інвестиції у фінансові установи в Україні, Білорусі, Російській Федерації, Казахстані та Нідерландах, а також представництва на Кіпрі та у Великобританії. До активів АВНН в Україні також входить АТ "Альфа-Банк" (Україна).

Наразі група ABH Holdings S.A. проводить консолідацію активів в Україні, що призведе до створення на базі АТ "Альфа-Банк" (Україна) найбільшого приватного банку в країні. Вдалий синтез та синергія двох фінустанов групи сприятиме підвищенню рівня технологій, якості сервісу для клієнтів, а також зниженню вартості та розширенню спектру послуг.


Соціальні мережі:

facebook.com


 

Прес-служба Укрсоцбанк

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Дзвінки по Україні та з-за кордону за стандартними тарифами.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення