CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

До об’єднаної банкоматної мережі ПАТ «Укрсоцбанк», UniCredit Bank™, приєднується банкоматна мережа ПАТ «Терра Банк»

31.07.2012

З 1 серпня 2012 року до об’єднаної банкоматної мережі ПАТ "Укрсоцбанк", UniCredit Bank™, приєднується банкоматна мережа ПАТ "Терра Банк".

Як було зазначено раніше, ПАТ «Укрсоцбанк», UniCredit Bank™, є абсолютним лідером в Україні за кількістю банкоматів. Об'єднана мережа банкоматів ПАТ «Укрсоцбанк» налічує на сьогодні приблизно 10 000 банкоматів по всій країні і є найбільшою в Україні. Мережа власних банкоматів ПАТ «Укрсоцбанк», UniCredit Bank™ налічує 1150 одиниць по всій країні.

Клієнти ПАТ «Укрсоцбанк», UniCredit Bank™ - держателі платіжних карток VISA і MasterCard, мають унікальну можливість - отримувати готівку в банкоматах об'єднаної мережі за тарифами банку без будь-яких додаткових комісій.

Начальник Управління банківського самообслуговування ПАТ «Укрсоцбанк», Олексій Бережний: «Із початком відпускного сезону клієнти ПАТ «Укрсоцбанк» вже відчули переваги обслуговування у банкоматній мережі нашого Банку. Оскільки ПАТ «Укрсоцбанк» є учасником авторитетної міжнародної групи UniCredit, власники платіжних карток VISA і MasterCard, що емітовані ПАТ «Укрсоцбанк», мають унікальну для ринка України можливість - отримувати готівку без додаткових комісій у практично 20 000 банкоматах групи UniCredit у країнах Європи, а також у Туреччині, Росії та Казахстані».

 

ДОВІДКА

Укрсоцбанк – український банк з 28-річною історією, що завжди був та залишається одним з лідерів ринку за обсягами активів, кредитних та депозитних портфелів, кількістю клієнтів, відділень та банкоматів.

Укрсоцбанк входить до приватної інвестиційної холдингової групи ABH Holdings S.A. (ABHH) зі штаб-квартирою у Люксембурзі. АВНН має інвестиції у фінансові установи в Україні, Білорусі, Російській Федерації, Казахстані та Нідерландах, а також представництва на Кіпрі та у Великобританії. До активів АВНН в Україні також входить АТ "Альфа-Банк" (Україна).

Наразі група ABH Holdings S.A. проводить консолідацію активів в Україні, що призведе до створення на базі АТ "Альфа-Банк" (Україна) найбільшого приватного банку в країні. Вдалий синтез та синергія двох фінустанов групи сприятиме підвищенню рівня технологій, якості сервісу для клієнтів, а також зниженню вартості та розширенню спектру послуг.


Соціальні мережі:

facebook.com


 

Прес-служба Укрсоцбанк

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Дзвінки по Україні та з-за кордону за стандартними тарифами.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення