CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

Остання можливість взяти участь у конкурсі для журналістів - «Пишемо для ЦСЄ-2012»

17.07.2012

Подати статтю можна до 31 липня 2012 року включно; основний акцент повинен бути зроблений на міжкультурній взаємодії;

Журналістам всіх країн Європи, включаючи Північну, Південну, Південно-Східну Європу, Росію та країни СНД, пропонується представити свої роботи на відомий конкурс європейської журналістики, який регулярно проводиться в країнах ЦСЄ до 31 липня 2012 року. Премію ініціювали спільно AПA - Австрійське Прес Агентство і UniCredit Bank Austria. Вона становить 5000 євро і покликана стати стимулом розвитку більш тісних зв'язків між країнами та сприяти подоланню непорозумінь. Роботи повинні висвітлювати життя і ситуацію в країнах Європи, надії, турботи і мрії людей, що проживають там.

У конкурсі беруть участь роботи, які були опубліковані з 1 серпня 2011 року по 31 липня 2012 року. Стенограми радіо-і телевізійних програм, статті в Інтернет будуть також прийматися до уваги. Переможець буде оголошений на урочистому заході в листопаді 2012 року у Відні, під час якого йому і вручать нагороду.

Для участі необхідно надати статтю на мові оригіналу, її переклад на англійську мову і біографію автора. Із додатковою інформацією та бланком заявки можна ознайомитися на сайті: www.apa.at/cee-award.

У 2011 році премія дісталася словенському журналісту і фотографу Мета Кресе за її роботу, що висвітлила умови життя меншин у своїй країні.

Подати документи, а також ознайомитися з інформацією про приз можна на сайті: www.apa.at/cee-award.

ДОВІДКА

Укрсоцбанк – український банк з 28-річною історією, що завжди був та залишається одним з лідерів ринку за обсягами активів, кредитних та депозитних портфелів, кількістю клієнтів, відділень та банкоматів.

Укрсоцбанк входить до приватної інвестиційної холдингової групи ABH Holdings S.A. (ABHH) зі штаб-квартирою у Люксембурзі. АВНН має інвестиції у фінансові установи в Україні, Білорусі, Російській Федерації, Казахстані та Нідерландах, а також представництва на Кіпрі та у Великобританії. До активів АВНН в Україні також входить АТ "Альфа-Банк" (Україна).

Наразі група ABH Holdings S.A. проводить консолідацію активів в Україні, що призведе до створення на базі АТ "Альфа-Банк" (Україна) найбільшого приватного банку в країні. Вдалий синтез та синергія двох фінустанов групи сприятиме підвищенню рівня технологій, якості сервісу для клієнтів, а також зниженню вартості та розширенню спектру послуг.


Соціальні мережі:

facebook.com


 

Прес-служба Укрсоцбанк

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Дзвінки по Україні та з-за кордону за стандартними тарифами.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення