CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

UniCredit: Рада директорів затвердила запуск проекту для створення нової організаційної структури

12.07.2012

Раціоналізація організації, швидке прийняття рішень, тісний контакт з клієнтами

Рада директорів UniCredit затвердила сьогодні проект, спрямований на впровадження нової організаційної структури.

Цей проект відповідає цілям Стратегічного Плану UniCredit, заявленого в листопаді 2011 року, і дозволяє з більшою ефективністю відповідати вимогам клієнтів шляхом раціоналізації організації, швидкого прийняття рішень і підвищення ефективності роботи.

Роль Холдингової компанії буде посилена за рахунок зміцнення системи контролю і посилення управління глобальними процесами, в той час як юридичні особи на рівні країн будуть наділені додатковою відповідальністю.

Діяльність та процеси будуть спрощені як на глобальному, так і місцевому рівнях, що дозволить забезпечити швидке ухвалення рішень, і посилить взаємодію Групи. На рівні країн та на регіональному рівні, місцеві юридичні особи матимуть у розпорядженні більше коштів з метою управління комерційними банками.

Основними напрямами Групи цієї нової організаційної структури є:

ХОЛДИНГОВА КОМПАНІЯ

Реорганізація зміцнить роль Холдингової компанії відносно внутрішнього контролю, управління ефективністю і спостереження за ключовими глобальними проблемами і процесами (наприклад, інвестиції в ІТ, управління персоналом і т.д.), зберігаючи при цьому глобальну відповідальність за управління Лініями компетенції. Головний керуючий Групи наділяє конкретними обов'язками генерального менеджера з метою нагляду за системою внутрішнього контролю Групи, зв'язків з Регулюючим Органом та Управлінням Ефективністю.

Відповідальність за стратегічне управління та обмін знаннями, інноваційні проекти та моніторинг продуктивності будуть також підтримуватися на глобальному рівні.

ГЛОБАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ КОРПОРАТИВНОГО ТА ІНВЕСТИЦІЙНОГО БІЗНЕСУ

У країнах Західної Європи Глобальне Управління Корпоративного та Інвестиційного Бізнесу сприяє подальшому загостренню уваги на багатонаціональних і великих корпоративних клієнтах, що мають чіткі інвестиційно-банківські потреби, незалежно від обороту, які будуть визначені поіменно і будуть повністю підзвітні щодо всіх прибутків і витрат, пов'язаних з інвестиційно-банківськими операціями, що здійснюються через ці лінії країни.

КРАЇНИ

У новій структурі більшість нинішніх обов'язків Глобальних Управлінь Family & SME і Private Banking будуть делеговані на рівні країни, де голови країн матимуть більший ступінь відповідальності за ефективність місцевих підприємств і безпосередньо управлятимуть місцевими комерційними банківськими операціями.

Італія

Федеріко Гідзоні, головний керуючий, буде безпосередньо контролювати бізнес-діяльність в Італії, а також контролювати оборот в країні, що є одним з ключових елементів Стратегічного Плану UniCredit.

Роберто Нікастро, генеральний менеджер, буде відповідальним за контроль територіальної підтримки в Італії і на рівні з іншими країнами за мережеву і багатоканальну стратегію.

Мережа в Італії буде спрощена за рахунок ліквідації одного рівня з метою прискорення процесу прийняття рішень і особливу увагу буде приділено досягненню комерційної взаємодії між сегментами бізнесу Італії. Окрема мережа буде використовуватися для клієнтів Private Banking, з конкретними пропозиціями, розробленими для Сімейних офісів.

Німеччина

У Німеччині голова Правління звітуватиме головному керуючому Групи, який в свою чергу, делегує свої повноваження Жан-П'єру Мустьє, заступнику головного керуючого з метою забезпечення максимальної взаємодії та співпраці між Управлінням Корпоративного і Інвестиційного Бізнесу та місцевими комерційними банками, які входять до складу UniCredit Bank AG.

Австрія

В Австрії та Польщі голови Правління звітуватимуть головному керуючому Групи, який в свою чергу, передає повноваження Роберто Нікастро, генеральному менеджеру, відповідно до стратегії створення сильної комерційної банківської платформи в тому числі в країнах ЦСЄ. Нікастро також буде відповідальним за нагляд у країнах Центральної та Східної Європи, адже роль Банку Австрії в якості центру для країн Центральної та Східної Європи залишається незмінною.

Очікується, що проект буде завершений до кінця 2012 року, після чого Раді Директорів UniCredit буде подано запит на затвердження нової організаційної структури, яку планують ввести в експлуатацію в середині січня 2013 року. Сектор операційного управління та Управління розпорядження активами будуть наділені поточною глобальною відповідальністю. Між тим нинішня організаційна система залишається чинною до кінця року.

Мілан, 10 липня 2012 року

Контакти:

Відносини зі ЗМІ:
Тел. +39 02 88628236;
e-mail: MediaRelations@unicredit.eu

Відносини з Інвесторами:
Тел. + 39 02 88628715;
e-mail: InvestorRelations@unicredit.eu

ДОВІДКА

Укрсоцбанк – український банк з 28-річною історією, що завжди був та залишається одним з лідерів ринку за обсягами активів, кредитних та депозитних портфелів, кількістю клієнтів, відділень та банкоматів.

Укрсоцбанк входить до приватної інвестиційної холдингової групи ABH Holdings S.A. (ABHH) зі штаб-квартирою у Люксембурзі. АВНН має інвестиції у фінансові установи в Україні, Білорусі, Російській Федерації, Казахстані та Нідерландах, а також представництва на Кіпрі та у Великобританії. До активів АВНН в Україні також входить АТ "Альфа-Банк" (Україна).

Наразі група ABH Holdings S.A. проводить консолідацію активів в Україні, що призведе до створення на базі АТ "Альфа-Банк" (Україна) найбільшого приватного банку в країні. Вдалий синтез та синергія двох фінустанов групи сприятиме підвищенню рівня технологій, якості сервісу для клієнтів, а також зниженню вартості та розширенню спектру послуг.


Соціальні мережі:

facebook.com


 

Прес-служба Укрсоцбанк

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Дзвінки по Україні та з-за кордону за стандартними тарифами.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення