CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

ПАТ «Укрсоцбанк» впровадив новий депозитний продукт «Стратегічний» для клієнтів мікро- та малого бізнесу

04.07.2012

З початку липня 2012 року в ПАТ «Укрсоцбанк», який працює під торговою маркою UniCredit Bank, починає діяти новий унікальний продукт - вклад «Стратегічний».

Депозит розроблений спеціально для сегменту мікро- та малого бізнесу. Водночас із вигідними умовами розміщення коштів (до 16,5% річних у гривні), Банк пропонує клієнтам безпрецедентно лояльні умови дострокового закриття вкладу. У рамках «Стратегічного» вкладу, у разі виникнення у клієнта необхідності припинити дію договору, відсотки розраховуються та сплачуються виходячи з процентної ставки, що відповідає фактичному терміну розміщення коштів.

Ольга Полонська, керівник Управління клієнтів мікро- та малого бізнесу ПАТ «Укрсоцбанк», UniCredit Bank™, зазначила: «Вклад «Стратегічний» є унікальним для українського банківського ринку. Ми впевненні, що запропоновані умови дострокового розірвання договору збільшать довіру клієнтів та додадуть їм впевненості, що із вкладом «Стратегічний» їх вільні кошти працюють завжди, адже клієнт отримує відсотки в будь-якому випадку. Ми сплатимо їх за ставкою, що відповідає терміну фактичного розміщення тимчасово вільних коштів, не прив’язуючись до періоду, зафіксованому в підписаній угоді».

Із більш детальною інформацією про умови розміщення коштів на депозиті «Стратегічний» пропонуємо ознайомитись на спеціальній сторінці продукту.

ДОВІДКА

Укрсоцбанк – український банк з 28-річною історією, що завжди був та залишається одним з лідерів ринку за обсягами активів, кредитних та депозитних портфелів, кількістю клієнтів, відділень та банкоматів.

Укрсоцбанк входить до приватної інвестиційної холдингової групи ABH Holdings S.A. (ABHH) зі штаб-квартирою у Люксембурзі. АВНН має інвестиції у фінансові установи в Україні, Білорусі, Російській Федерації, Казахстані та Нідерландах, а також представництва на Кіпрі та у Великобританії. До активів АВНН в Україні також входить АТ "Альфа-Банк" (Україна).

Наразі група ABH Holdings S.A. проводить консолідацію активів в Україні, що призведе до створення на базі АТ "Альфа-Банк" (Україна) найбільшого приватного банку в країні. Вдалий синтез та синергія двох фінустанов групи сприятиме підвищенню рівня технологій, якості сервісу для клієнтів, а також зниженню вартості та розширенню спектру послуг.


Соціальні мережі:

facebook.com


 

Прес-служба Укрсоцбанк

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Дзвінки по Україні та з-за кордону за стандартними тарифами.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення