CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

UniCredit: постанова Ради Директорів

27.06.2012

Сьогодні Рада Директорів UniCredit затвердила призначення Алессандро Маріа Дечо (Alessandro Maria Decio), нинішнього голову управління Families & SME в якості головного директора з управління ризиками, яке набере чинності 1го серпня 2012 року.

Алессандро Маріа Дечо (AlessandroMaria Decio) буде підзвітним безпосередньо генеральному директору Федеріко Гіццоні і ввійде до складу Виконавчого комітету, замінивши, таким чином, Карла Гуа (Karl Guha), який вирішив вийти зі складу Групи з особистих причин, пов'язаних з його рішенням повернутися до Нідерландів.

Його повноваження в Управлінні Families & SME буде тимчасово виконувати Роберто Нікастро (Roberto Nicastro), генеральний менеджер. «Я хотів би висловити подяку Карлу за великий внесок, який він зробив, пропрацювавши в Групі багато років» - заявив Федеріко Гіццоні. «На сьогоднішній день, UniCredit, завдяки його зусиллям має надійну та ефективну систему контролю ризиків і структуру управління. Я впевнений, що досвід, набутий Алессандро сприятиме зміцненню цієї важливої галузі Групи», додав Гіццоні.

Крім того, Рада Директорів UniCredit призначила сьогодні Алессандро Маріа Дечо (AlessandroMaria Decio) в якості Директора Mediobanca, замінивши, таким чином, Фабріціо Паленцоні, який пішов у відставку 26 квітня 2012 у відповідності до положень Статті 36 Закону Італії 214/2011.

Алессандро Маріа Дечо (AlessandroMaria Decio) - 46 років, має науковий ступінь в галузі економіки, закінчив Університет Бокконі в Мілані і приєднався до Групи UniCredit в червні 2000 року. Він має великий досвід роботи в банківському секторі, почавши свою кар'єру в сфері інвестиційних банківських послуг в 1989 році в Лондоні і продовжив здобувати досвід, займаючи різні міжнародні посади в різних сферах банківського сектора, в тому числі і в сфері управління ризиками, а також у сфері безпосереднього управління ключовими географічними зонами Групи, як в Італії, так і за кордоном.

Мілан, 25 червня 2012

Контакти:

Відносини зі ЗМІ:
Tel. +39 02 88628236;
e-mail: MediaRelations@unicredit.eu

Відносини з Інвесторами:
Tel. + 39 02 88628715;
e-mail: InvestorRelations@unicredit.eu

ДОВІДКА

Укрсоцбанк – український банк з 28-річною історією, що завжди був та залишається одним з лідерів ринку за обсягами активів, кредитних та депозитних портфелів, кількістю клієнтів, відділень та банкоматів.

Укрсоцбанк входить до приватної інвестиційної холдингової групи ABH Holdings S.A. (ABHH) зі штаб-квартирою у Люксембурзі. АВНН має інвестиції у фінансові установи в Україні, Білорусі, Російській Федерації, Казахстані та Нідерландах, а також представництва на Кіпрі та у Великобританії. До активів АВНН в Україні також входить АТ "Альфа-Банк" (Україна).

Наразі група ABH Holdings S.A. проводить консолідацію активів в Україні, що призведе до створення на базі АТ "Альфа-Банк" (Україна) найбільшого приватного банку в країні. Вдалий синтез та синергія двох фінустанов групи сприятиме підвищенню рівня технологій, якості сервісу для клієнтів, а також зниженню вартості та розширенню спектру послуг.


Соціальні мережі:

facebook.com


 

Прес-служба Укрсоцбанк

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Дзвінки по Україні та з-за кордону за стандартними тарифами.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення