CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

В ПАТ «Укрсоцбанк» стартувала спеціальна пропозиція для клієнтів мікро- та малого бізнесу

31.05.2012

З 01 червня 2012 року ПАТ «Укрсоцбанк», який працює під торговою маркою UniCredit Bank, впроваджує спеціальну пропозицію для клієнтів мікро- та малого бізнесу (ММБ) під назвою «Легкий старт».

За умовами спеціальної пропозиції кожен новий клієнт ММБ, відкриваючи поточний рахунок на умовах тарифного пакету «Підприємець», «Економ», «Стандарт» або «Преміум», отримує місяць вільний від абонентської плати за надання послуг. Для цього достатньо замовити послугу на офіційному веб-сайті Банку, через сервіс «зворотній зв’язок».

Ольга Полонська, керівник Управління мікро- та малого бізнесу ПАТ «Укрсоцбанк», UniCredit Bank™, зазначила: «Наш банк є клієнтоорієнтованим і задоволення потреб кожного клієнта є дуже важливим для нас. «Легкий старт» – це декілька переваг в одній пропозиції. По-перше, це швидкість оформлення. Клієнт має можливість замовити послугу через сервіс «зворотній зв’язок» на офіційному веб-сайті Банку, в будь-який зручний для себе час, без необхідності відвідування відділення для консультації. В процесі послідуючого телефонного спілкування з менеджером, клієнт отримує всі необхідні уточнення по продукту та узгоджує зручний для нього час підписання договорів. По-друге, це зменшення поточних затрат - клієнт отримує місяць безкоштовного обслуговування по РКО в рамках тарифного пакету. Ми сподіваємось, що розроблені спеціальні умови по розрахунково-касовому обслуговуванню будуть привабливими для клієнтів, які шукають надійного фінансового партнера, що здатний надавати повний спектр банківських послуг найвищої якості».

Акція «Легкий старт» триватиме з 01 червня 2012 року до 31 серпня 2012 року (включно).

ДОВІДКА

Укрсоцбанк – український банк з 28-річною історією, що завжди був та залишається одним з лідерів ринку за обсягами активів, кредитних та депозитних портфелів, кількістю клієнтів, відділень та банкоматів.

Укрсоцбанк входить до приватної інвестиційної холдингової групи ABH Holdings S.A. (ABHH) зі штаб-квартирою у Люксембурзі. АВНН має інвестиції у фінансові установи в Україні, Білорусі, Російській Федерації, Казахстані та Нідерландах, а також представництва на Кіпрі та у Великобританії. До активів АВНН в Україні також входить АТ "Альфа-Банк" (Україна).

Наразі група ABH Holdings S.A. проводить консолідацію активів в Україні, що призведе до створення на базі АТ "Альфа-Банк" (Україна) найбільшого приватного банку в країні. Вдалий синтез та синергія двох фінустанов групи сприятиме підвищенню рівня технологій, якості сервісу для клієнтів, а також зниженню вартості та розширенню спектру послуг.


Соціальні мережі:

facebook.com


 

Прес-служба Укрсоцбанк

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Дзвінки по Україні та з-за кордону за стандартними тарифами.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення