CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

ПАО „Укрсоцбанк” осуществляет виплату гарантированных сумм возмещений

25.03.2011
Шановні вкладники банків які знаходяться в процесі ліквідації!

Повідомляємо Вам, що ПАТ „Укрсоцбанк” здійснює виплату гарантованих сум відшкодувань вкладникам АБ «Банк регіонального розвитку», ВАТ «АКБ Одеса-банк», ВАТ КБ «Причорномор’я», ВАТ КБ «Національний стандарт», АКБ «Європейський», АКБ «Східно-Європейський банк», КБ «Українська фінансова група», ТОВ «Укрпромбанк», ТОВ КБ «АРМА», ВАТ Банк «БІГ Енергія», АКБ «Трансбанк», ВАТ КБ «Іпобанк», ВАТ «СКБ «Дністер», ПАТ «Земельний банк», ПАТ «Акціонерний Банк «Синтез» B Виплати проводитимуться в рамках співпраці між Укрсоцбанком і Фондом гарантування вкладів фізичних осіб.

Відшкодування від Фонду через відділення Укрсоцбанку можуть отримати фізичні особи-вкладники вищезазначених банків, які звернулись до Фонду в індивідуальному порядку для отримання відшкодування.

Період протягом якого вкладники вищезазначених банків зможуть отримати кошти становить тридцять днів, з дня отримання реєстру від Фонду але не пізніше 31 березня 2012 року.

Увага! Для вкладників, які отримують відшкодування від Фонду гарантування вкладів фізичних осіб та розміщують ці кошти на депозитних рахунках в Укрсоцбанку, діє підвищена процентна ставка по депозитним вкладам на 0,5% річних у гривнях та на 0,3% річних в іноземній валюті. Дізнайтесь більше у менеджерів Банку.

ДОВІДКА

Укрсоцбанк – український банк з 28-річною історією, що завжди був та залишається одним з лідерів ринку за обсягами активів, кредитних та депозитних портфелів, кількістю клієнтів, відділень та банкоматів.

Укрсоцбанк входить до приватної інвестиційної холдингової групи ABH Holdings S.A. (ABHH) зі штаб-квартирою у Люксембурзі. АВНН має інвестиції у фінансові установи в Україні, Білорусі, Російській Федерації, Казахстані та Нідерландах, а також представництва на Кіпрі та у Великобританії. До активів АВНН в Україні також входить АТ "Альфа-Банк" (Україна).

Наразі група ABH Holdings S.A. проводить консолідацію активів в Україні, що призведе до створення на базі АТ "Альфа-Банк" (Україна) найбільшого приватного банку в країні. Вдалий синтез та синергія двох фінустанов групи сприятиме підвищенню рівня технологій, якості сервісу для клієнтів, а також зниженню вартості та розширенню спектру послуг.


Соціальні мережі:

facebook.com


 

Прес-служба Укрсоцбанк

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Дзвінки по Україні та з-за кордону за стандартними тарифами.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення