CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

ПАТ «Укрсоцбанк», UniCredit Bank™, виступив на підтримку двох українських регат - Кубка Вадима Гетьмана та Windmaster Regata

24.05.2012

ПАТ «Укрсоцбанк», UniCredit Bank™, став партнером двох українських регат - Кубка Вадима Гетьмана та Windmaster Regata.

Уже котрий рік поспіль ПАТ «Укрсоцбанк», UniCredit Bank™, стає спонсором почесного проекту яхтових перегонів, присвяченого пам'яті відомого українського фінансиста та політика Вадима Гетьмана. Організатори змагань традиційно звертають увагу на підвищення якості проведення регати, на більш справедливу оцінку результатів екіпажів та, як завжди, на знайомство української громадськості з новинками парусного спорту. Кубок Вадима Гетьмана в цьому році буде проходити з 31 травня по 4 червня на Київському водосховищі.

Також цього року ПАТ «Укрсоцбанк», UniCredit Bank™, вирішив приєднатися до партнерів Windmaster Regata, вітрильної регати, яка відбудеться 23-27 травня 2012 року на Київському водосховищі. Метою проекту є розвиток прогресивних форм співробітництва спорту та бізнесу, а також залучення лідерів ділової громадськості Україні до підтримки парусного спорту.

В обох регатах візьмуть участь найсильніші українські команди, учасники екіпажів яких неодноразово ставали міжнародними призерами яхтового спорту. ПАТ «Укрсоцбанк», UniCredit Bank™, повністю підтримує цінності, заявлені організаторами регат: компетентність, якість та чесна гра, що відповідають моральним цінностям, як спорту, так і бізнесу.

ДОВІДКА

Укрсоцбанк – український банк з 28-річною історією, що завжди був та залишається одним з лідерів ринку за обсягами активів, кредитних та депозитних портфелів, кількістю клієнтів, відділень та банкоматів.

Укрсоцбанк входить до приватної інвестиційної холдингової групи ABH Holdings S.A. (ABHH) зі штаб-квартирою у Люксембурзі. АВНН має інвестиції у фінансові установи в Україні, Білорусі, Російській Федерації, Казахстані та Нідерландах, а також представництва на Кіпрі та у Великобританії. До активів АВНН в Україні також входить АТ "Альфа-Банк" (Україна).

Наразі група ABH Holdings S.A. проводить консолідацію активів в Україні, що призведе до створення на базі АТ "Альфа-Банк" (Україна) найбільшого приватного банку в країні. Вдалий синтез та синергія двох фінустанов групи сприятиме підвищенню рівня технологій, якості сервісу для клієнтів, а також зниженню вартості та розширенню спектру послуг.


Соціальні мережі:

facebook.com


 

Прес-служба Укрсоцбанк

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Дзвінки по Україні та з-за кордону за стандартними тарифами.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення