CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

UNICREDIT ДОЛУЧИТЬСЯ ДО «ГОДИНИ ЗЕМЛІ», ГЛОБАЛЬНОЇ ІНІЦІАТИВИ WWF У БОРОТЬБІ ЗІ ЗМІНОЮ КЛІМАТУ

25.03.2011

У відповідності до принципу стійкого розвитку, UniCredit 26 березня візьме участь у глобальному заході асоціації, вимкнувши світло в деяких своїх будівлях на годину

UniCredit цього року знову долучиться до “Години Землі”, глобального заходу WWF (Всесвітнього фонду природи), який пройде 26 березня з метою поширення обізнаності серед людей, інституцій та компаній у проблемі зміни клімату.

Сорок сім представницьких будівель UniCredit у Європі вимкнуть світло на 60 хвилин починаючи з 20.30 за місцевим часом для того, щоб символічно продемонструвати відданість Групи у боротьбі із зміною клімату та відзначити необхідність зменшення викидів парникових газів. UniCredit також поширив інформацію через свої внутрішні комунікаційні канали, закликавши більше ніж 161 тисячу співробітників приєднатись до цього заходу.

Це одна із ініціатив, яка підтримується останніми роками в сфері навколишнього середовища, включаючи діяльність у заходах, спрямованих на ефективне заощадження електроенергії, використання відновлюваних енергетичних ресурсів безпосередньо у головному офісі та філіях, та реєстр викидів всередині Групи. У відповідності до цієї політики UniCredit обрав WWF для того, щоб поширити “символічну видимість” усвідомлення тієї відповідальності, яку несуть фінансові групи стосовно головних проблем у сфері навколишнього середовища та стійкого розвитку.

“UniCredit стійко переконаний у стратегічній важливості поєднання економічного зростання із раціональним використанням природних ресурсів", заявив Паоло Фіорентіно, Головний операційний директор UniCredit. “Наші відносини з WWF тривають вже більше двох років та протягом цього часу ми співпрацювали заради інтеграції стійкого розвитку всередині нашого бізнесу. Разом ми розробили перший реєстр викидів парникових газів в нашій Групі, націлений на їхнє зниження на 15% до 2012 року та на 30% до 2020".

Година Землі, глобальний мобілізаційний захід, який організовує WWF в суботу, 26 березня, та який спрямований на боротьбу із зміною клімату, охопить 26 часових зон (20.30 за італійським часом). Саме в цей момент ілюмінація міст, підсвічування пам’ятників, інституцій, компаній та будинків усього світу буде вимкнена. В цьому році це більше, ніж “година”. Наразі ініціатива покликана спонукати громадян в усьому світі до відповідальної поведінки в плані використання енергії у повсякденному житті, щоб захистити планету від зміни клімату.

Рим, 25 березня 2011.

ДОВІДКА

Укрсоцбанк – український банк з 28-річною історією, що завжди був та залишається одним з лідерів ринку за обсягами активів, кредитних та депозитних портфелів, кількістю клієнтів, відділень та банкоматів.

Укрсоцбанк входить до приватної інвестиційної холдингової групи ABH Holdings S.A. (ABHH) зі штаб-квартирою у Люксембурзі. АВНН має інвестиції у фінансові установи в Україні, Білорусі, Російській Федерації, Казахстані та Нідерландах, а також представництва на Кіпрі та у Великобританії. До активів АВНН в Україні також входить АТ "Альфа-Банк" (Україна).

Наразі група ABH Holdings S.A. проводить консолідацію активів в Україні, що призведе до створення на базі АТ "Альфа-Банк" (Україна) найбільшого приватного банку в країні. Вдалий синтез та синергія двох фінустанов групи сприятиме підвищенню рівня технологій, якості сервісу для клієнтів, а також зниженню вартості та розширенню спектру послуг.


Соціальні мережі:

facebook.com


 

Прес-служба Укрсоцбанк

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Дзвінки по Україні та з-за кордону за стандартними тарифами.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення