CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

Участь у Лізі Чемпіонів УЄФА в якості спонсора знову підтвердила та зміцнила становище UNICREDIT як одного з провідних європейських банків

22.05.2012
  • Спонсорська підтримка змагання дозволила значно перевершити очікування UniCredit за рівнем впізнаваності бренду, іміджу і прихильності клієнтів до здійснення покупки.
  • Продовжуючи програму спонсорської підтримки, UniCredit отримує право на випуск Офіційної монети Ліги Чемпіонів УЄФА сезонів 2012/13 та 2014/15 включно.
  • У вересні-жовтні цього року UniCredit представляє Турне Кубка Ліги Чемпіонів УЄФА в дев'яти містах Італії.

Всього за три роки спонсорської підтримки Ліги Чемпіонів УЄФА основний бренд UniCredit і локальні бренди банків Групи стали не просто впізнавані, а й отримали визнання у якості одного з провідних банків Європи.

Поінформованість про участь UniCredit в якості спонсора подвоїлася на рівні підтримки і потроїлася на рівні спонтанного впізнавання (без підказки) за період з листопада 2009 р. по листопад 2011 р. У результаті бренди UniCredit впевнено займають друге місце за рівнем впізнаваності в якості спонсора серед п'яти інших спонсорів Ліги Чемпіонів УЄФА. Так, число жителів Німеччини, обізнаних про спонсорську участі UniCredit та / або HypoVereinsbank (HVB) в Лізі Чемпіонів УЄФА з листопада 2009 р. по листопад 2011 р. зросло на 35% на рівні підтримки і на 160% на спонтанному рівні.

В інших країнах ринкові дослідження призводять до аналогічних результатів.

У Німеччині частка спонтанно обізнаних про UniCredit як про банківський бренд в два рази вище серед тих, хто обізнаний про участь UniCredit в Лізі Чемпіонів УЄФА в якості спонсора, ніж серед всіх опитаних. Для HVB частка обізнаних про спонсорську підтримку вище на 27,5%.

«Всі досягнуті на сьогодні результати відповідають очікуванням, а деякі значно їх перевершують за такими показниками, як імідж бренду, схильність до купівлі та залученість клієнтів і співробітників на всіх ринках, де представлена Група», - заявив Федеріко Гіццоні, голова правління UniCredit. - «Завдяки посиленій роботі в усіх напрямках ми знову очікуємо залучити більше трьох мільярдів клієнтів у цьому сезоні».

Один з яскравих прикладів загальної активізації спостерігається на ринку Німеччини, однієї з чотирьох країн, що активно беруть участь в онлайн-кампанії «We Will Fix It» («Ми все владнаємо»), що веде до фіналу Ліги Чемпіонів УЄФА. «Життя, як і футбол, сповнена злетів і падінь. У нашому житті є місце і тому, й іншому », - такий спонсорський девіз кампанії, спрямованої на те, щоб допомогти футбольним фанатам - і не тільки їм - управляти життям і Лігою Чемпіонів УЄФА в ігровій формі, перетворюючи падіння під злети, коли життя і футбол вступають у протиріччя. «Ця кампанія - просто відмінна ідея: адже до неї залучені як пристрасні шанувальники футболу, так і ті, хто футболом не захоплюється!» - Підкреслив Луїш Фігу, офіційний представник UniCredit в Лізі Чемпіонів УЄФА і керівник команди співробітників UniCredit «Fix It Squad» («Команда, яка вирішує проблеми»), в завдання якої входить залагодження питань, породжених футболом і життєвими ситуаціями.

До фіналу Ліги Чемпіонів УЄФА в Мюнхені HypoVereinsbank підготував для фанатів і людей, що не цікавляться футболом, ще одну акцію: з 30 квітня по 16 травня над Мюнхеном була запущена повітряна куля з логотипом банку. Будь-який учасник акції, який правильно передбачив місцезнаходження кулі станом на 16 травня на сайті www.we-will-fix-it.de, міг виграти на вибір або квиток на Фінал, або невелику подорож на вихідні.

Крім акції з повітряною кулею, HVB організував безліч акцій для фанатів футболу з Європи, охочих виграти квитки на головний матч року. З 30 квітня по 16 травня в п'яти філіях HVB в Мюнхені була організована інтерактивна гра «Отримай квиток». У грі можна було брати участь в якості нападника чи воротаря. Особливість гри - використання телевізійного екрану і технології відстеження рухів тіла, яка дозволяє гравцеві використовувати власне тіло для управління персонажами на екрані. Ця акція, організована в рамках кампанії «We Will Fix It», дозволила учасникам виграти п'ять пар квитків на фінал Ліги Чемпіонів УЄФА. Гра також була організована в містечку та на фестивалі Чемпіонів УЄФА, щоб у неї могли зіграти ентузіасти футболу. Гра «Отримай квиток» - перша інтерактивна гра з технологією відстеження рухів тіла, використана в комерційних цілях. В цілому за ці дні в акціях HypoVereinsbank взяли участь понад тридцять тисяч осіб.

Плани на найближчий сезон

Позитивні результати за останні сезони дозволили UniCredit продовжити первісну трисезонну програму спонсорської підтримки до сезону 2014/15 з використанням додаткових прав. Зокрема, право називатися «Офіційним банком Ліги Чемпіонів УЄФА», що дозволяє зміцнити розуміння спонсорської участі UniCredit саме як фінансової установи. З цією ж метою нещодавно було отримано право на випуск «Офіційної монети Ліги чемпіонів УЄФА від банку UniCredit», яка буде використовуватися арбітром для жеребкування перед кожним матчем і буде додана до «Офіційної колекції монет».

Крім того, як і в попередні сезони, повним ходом йде підготовка до Турне Кубка Ліги Чемпіонів УЄФА, яке ексклюзивно представляє бренд UniCredit. Після відвідин сорока восьми міст в тринадцяти країнах з 2009 по 2011 рр. Кубок, який приніс з собою дух Ліги Чемпіонів УЄФА на радість більш ніж трьохсот двадцяти тисяч футбольних фанатів, восени 2012 р. відправиться в тур по Італії з зупинками в Мілані, Турині, Болоньї, Неаполі, Палермо і, нарешті, в Римі. Ексклюзивний тур буде завершено акціями у Вероні, Венеції та Флоренції. Очікується, що повернення від інвестицій в цей проект перевершить результати минулих років і складе 398%.

Більш детальна інформація про програму офіційної спонсорської підтримки доступна за адресою www.unicredit.eu/champions

ДОВІДКА

Укрсоцбанк – український банк з 28-річною історією, що завжди був та залишається одним з лідерів ринку за обсягами активів, кредитних та депозитних портфелів, кількістю клієнтів, відділень та банкоматів.

Укрсоцбанк входить до приватної інвестиційної холдингової групи ABH Holdings S.A. (ABHH) зі штаб-квартирою у Люксембурзі. АВНН має інвестиції у фінансові установи в Україні, Білорусі, Російській Федерації, Казахстані та Нідерландах, а також представництва на Кіпрі та у Великобританії. До активів АВНН в Україні також входить АТ "Альфа-Банк" (Україна).

Наразі група ABH Holdings S.A. проводить консолідацію активів в Україні, що призведе до створення на базі АТ "Альфа-Банк" (Україна) найбільшого приватного банку в країні. Вдалий синтез та синергія двох фінустанов групи сприятиме підвищенню рівня технологій, якості сервісу для клієнтів, а також зниженню вартості та розширенню спектру послуг.


Соціальні мережі:

facebook.com


 

Прес-служба Укрсоцбанк

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Дзвінки по Україні та з-за кордону за стандартними тарифами.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення