CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

ПАТ «Укрсоцбанк», UniCredit Bank™, виступив генеральним спонсором Дня Європи в Україні

18.05.2012

ПАТ «Укрсоцбанк», UniCredit Bank™, виступив генеральним спонсором Дня Європи, який відсвяткував цього року свій десятирічний ювілей в Україні.

19 травня в Україні традиційно відзначається День Європи, який було встановлено Указом Президента Леоніда Кучми з урахуванням стратегічного курсу України на зближення з країнами Європейського Союзу та подальшого вступу в ЄС. У цьому році День Європи буде «ювілейним», оскільки відзначається в нашій країні вже вдесяте.

Уже традиційно на головних площах Україна кияни та жителі всієї країни зустрічають «Європейське містечко», на території якого вони можуть зануритися в культуру країн Європи і взяти участь у святкових заходах. У події беруть участь посольства країн Європи, діячі культури України та країн ЄС, а також представники бізнесу та держави.

Під час своєї вітальної промови на урочистій церемонії відкриття Дня Європи Борис Тимонькін, голова правління ПАТ «Укрсоцбанк», UniCredit Bank™, зазначив: «Знаєте, за своєю сутністю люди скрізь однакові. У кожній країні є ті, хто прагнуть до нового, розвиваються, чимось цікавляться, які хочуть знайти щось спільне ... І ті, хто будуть вигадувати причини, часто засновані на особистих мотивах, щоб внести розбрат. Нам, як прогресивному європейському банку, приємно відносити себе до перших. Ми раді спостерігати, що все більша кількість подій, які долучають населення до культури європейських країн, відбуваються в нашій країні. Але ще більше раді підтримувати такі події і давати людям можливість приймати в них безпосередню участь».

В Європі є свято з аналогічною назвою, яке відзначають 9 травня. У цей день у 1950 році Міністр закордонних справ Франції Роберт Шуман виступив із закликом до об'єднання післявоєнних європейських держав для їхнього розвитку і процвітання у майбутньому. Промова політика стала першим кроком на шляху до об'єднаної Європи.

ДОВІДКА

Укрсоцбанк – український банк з 28-річною історією, що завжди був та залишається одним з лідерів ринку за обсягами активів, кредитних та депозитних портфелів, кількістю клієнтів, відділень та банкоматів.

Укрсоцбанк входить до приватної інвестиційної холдингової групи ABH Holdings S.A. (ABHH) зі штаб-квартирою у Люксембурзі. АВНН має інвестиції у фінансові установи в Україні, Білорусі, Російській Федерації, Казахстані та Нідерландах, а також представництва на Кіпрі та у Великобританії. До активів АВНН в Україні також входить АТ "Альфа-Банк" (Україна).

Наразі група ABH Holdings S.A. проводить консолідацію активів в Україні, що призведе до створення на базі АТ "Альфа-Банк" (Україна) найбільшого приватного банку в країні. Вдалий синтез та синергія двох фінустанов групи сприятиме підвищенню рівня технологій, якості сервісу для клієнтів, а також зниженню вартості та розширенню спектру послуг.


Соціальні мережі:

facebook.com


 

Прес-служба Укрсоцбанк

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Дзвінки по Україні та з-за кордону за стандартними тарифами.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення